Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica rujnuje mi zycie


agniecha175

Rekomendowane odpowiedzi

Moj problem zaczol sie rok temu zaczelo mi sie robic slabo szczegolnie jak wychodzilam na pole zawroty glowy uczucia ze mdleje czesiawka dziwne uczucie w glowie placz z byle powodu masakra i to trwa do dzisiaj zaden lekarz nie pomogl na pole wychodze rzadko bo jak tylko wyjde slabo mi nogi jak z waty musze wracac w domu nie lepiej siedze i np czytam zaraz jakies zawtoty czesiawka mysle ze zemdleje zaraz bicie serca bol reki bol w klatce piersiowej poprostu zyc sie nie chce patrze na ludzi jak beztrosko chodza i mnie cos trafia dlaczego ja tak nie moge w domu nie bardzo mnie rozumia mowia ze przesadzam zal mi dzieci ktore tez nie bardzo wiedza co mi jest lykam magnez biore pastylki na uspokojenie i nic jest coraz gorzej straszne mam nerwy niekiedy to juz mysle ze lepiej nie zyc niz tak zyc juz nie daje rady prubuje normalnie zyc ale nie daje rady czy ktos mi jest w stanie pomoc mial ktos tak prosze bede wdzieczna za kazda odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agniecha175, do psychiatry trzeba isc, to nerwica. Teraz nerwice, depresje to masa osob ma. Tym bardziej ze masz dzieci to nie ma co się meczyc a leczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×