Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rasizm na forum?


ekstraktzaloesu

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie, jakiż to mądry moderator usunął mój temat poświęcony poznawaniu ludzi innych narodowości, zamieszczony zresztą w odpowiednim dziale. Czyżby osoby pochodzenia innego niż polskie nie były na tym forum mile widziane, a tematy poświęcone takim osobom nie miały prawa znajdować się na nim? Jaki punkt regulaminu został przeze mnie złamany? Gdzie tu sens, może mi ktoś rozgarnięty wytłumaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był napisany w takiej formie,że dla trolli był tym czym lep dla much,nie ja wywaliłem ten temat,ale szybko przeglądając te posty i troll-syf potencjał sam bym go wywalił.

rasizm na forum..skąd taki pomysł?

A teraz wracam nadzorować dalej moją farme trzciny cukrowej i bawełny,murzyny tfu afroamerykanie muszą zapier...pracować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był napisany w takiej formie,że dla trolli był tym czym lep dla much,nie ja wywaliłem ten temat,ale szybko przeglądając te posty i troll-syf potencjał sam bym go wywalił.
Znawca form się znalazł, który nie potrafi nawet zapanować nad interpunkcją w zdaniu.

 

No i jak, nie ma ani jednego mądrego?

Ale co się dziwić, jak forum nadzorują osoby jeszcze bardziej niezrównoważone od jego użytkowników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był napisany w takiej formie,że dla trolli był tym czym lep dla much,nie ja wywaliłem ten temat,ale szybko przeglądając te posty i troll-syf potencjał sam bym go wywalił.
Znawca form się znalazł, który nie potrafi nawet zapanować nad interpunkcją w zdaniu.

 

No i jak, nie ma ani jednego mądrego?

Ale co się dziwić, jak forum nadzorują osoby jeszcze bardziej niezrównoważone od jego użytkowników...

Zatem kandyduj panie na moda,admina czy nawet kup to forum i zarządzaj mądrze i sprawiedliwie skoro ekipa to banda ześwirowanych,niekompetentnych patałachów :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem kandyduj panie na moda,admina czy nawet kup to forum i zarządzaj mądrze i sprawiedliwie skoro ekipa to banda ześwirowanych,niekompetentnych patałachów .
Tu nie chodzi o bycie ześwirowanym, ale o podstawową znajomość zasad pisowni. Rzucasz na lewo i prawo tekstami po angielsku, a w ojczystym języku zdania nie potrafisz napisać poprawnie.

Choć bycie patałachem (sam to napisałeś; jak dla mnie wystarczyłoby „dzieciakiem”) też ma tu niemałe znaczenie, gdyż 90 procent Twoich wypowiedzi jest jakby przyniesionych z podwórka. I Ty chcesz być osobą trzymającą pieczę nad poprawnym działaniem forum? Pfff.

 

ekstraktzaloesu, zamiast się rzucać lepiej się zastanów po co jest to forum. Potem się zastanów po co Ty tu jesteś. Na końcu się zastanów czy część rzeczy które chciałbyś tu robić nie lepiej robić gdzie indziej.
A kto tu się rzuca, misiu drogi? :)

Po co jest to forum, pytasz. No jak to po co, do wklejania głupich memów co drugi post i pisania o d... Marynie, z obowiązkowym używaniem słów na k i ch (nie wiem, teraz chyba taka moda wśród młodzieży jest, tak?). Myślę więc, że powinieneś raczej zapytać, czemu powinno służyć to forum...

Sam pojawiłem się tu, ponieważ chciałem się dowiedzieć czegoś na temat nerwicy natręctw. Ale jedyne czego się dowiedziałem, to to, czego dowiaduje się tutaj każdy: że "powinienem się udać do specjalisty" :great: . Tego to bym się sam nie domyślił... Teraz, choć godzinami wcale tu nie przebywam, lubię czasem dla zabawy poczytać o czymś niezwiązanym z chorobami. Bo przecież nie samymi problemami człowiek żyje, prawda?

I do czego pijesz w ostatniej swojej poradzie? Do tego, że zapytałem, czy są tu jakieś Azjatki? Zrobiłem to w odpowiednim dziale. Dlaczego nie zaproponujesz na przykład wyjścia na pole i wyżycie się tam tym wszystkim forumowym tłukom, którym słoma z butów wystaje, a tylko udajesz, że bluzganie przez nich w tematach, które odwiedzają kulturalne osoby, jest w porządku? Naprawdę uważasz, że to takie fajne? Naprawdę bardziej boli Cię to, że ja wyłuszczam fakty, niż samo to, jakie one są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój temat poświęcony poznawaniu ludzi innych narodowości

 

No to w końcu narodowości czy ras? I ludzi czy kobiet? Bo zaczynam się gubić co jest zarzutem- ksenofobia, rasizm czy mizoginizm. :bezradny:

 

Może moderator nie chciał się dzielić azjatkami i innymi murzynkami

 

Ja tam akurat wolę rasę "kaukaską", ale słyszałem, że AnissemSirch ponoć lubuje się w Azjatkach. Musiał dać ubecj.... ekhm, tzn. moderacji w łapę.

 

Albo poprawność polityczna (...)

 

A tam poprawność polityczna. Tfu, tfu, na psa urok.

 

Ale co się dziwić, jak forum nadzorują osoby jeszcze bardziej niezrównoważone od jego użytkowników...

 

Jakbyś musiał usuwać 25 tys. kont pedofila ze schizofrenią paranoidalną, którego prokuratura nie chce przyskrzynić i dostawał za to dary dla powodzian dwa razy do roku to też byłbyś niezrównoważony. Toczyła się tutaj swojego czasu debata na ten temat i konkluzja była taka, że nikt normalny, o zdrowych zmysłach nie chciałby się podjąć moderowania tego forum, nawet za pieniądze.

 

(...) czy nawet kup to forum

 

Chyba nie da rady, bo WP za całą grupę mediową (w tym abczdrowie i nasze forum) wyłożyła łącznie 18 mln złotych, w prasie o tym pisali. Takiej sumy nie wyciąga się ze skarpetki.

 

Równie dobrze też można oskarżyć Cię o profanację polek, na polskim forum.

 

Może się nie znam, ale profanacja chyba byłaby wtedy gdyby udusił forumowiczki-Polki różańcem i próbował rozpalać nimi w przydomowym piecu. Wtedy to już chyba nawet byłaby profanacja zwłok. Pomijając zarzut morderstwa.

 

Teraz, choć godzinami wcale tu nie przebywam, lubię czasem dla zabawy poczytać o czymś niezwiązanym z chorobami. Bo przecież nie samymi problemami człowiek żyje, prawda?

 

No, właśnie właśnie. Dobry trolling czasami nie jest zły. Aj lajk jor stajl.

 

--------------------

Ogólnie to nie wiem o co ten butthurt, bo już 2 dochodzi, a o tej porze nie funkcjonuję najlepiej. Ale jak przeniosę TEN temat do "Forum NERWICA.com", a skiknę raz dwa do hasioka poszukać tamtego o czekoladkach czy whatever, odstawię go na swoje miejsce, i każdy z wypowiadających się łyknie sobie po pigułce nowego leku-

, to będzie git?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój temat poświęcony poznawaniu ludzi innych narodowości

No to w końcu narodowości czy ras? I ludzi czy kobiet? Bo zaczynam się gubić co jest zarzutem- ksenofobia, rasizm czy mizoginizm. :bezradny:

.....

Bólodupizm.

Albo raczej dupobólizm.

A może nawet dupobulimia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo poprawność polityczna.To ja zadam pytanie.Gdzie są czarne,żółte i czerwone dziewczyny ?
w kosmetyczym, jak walna eyelinerem dookoła gał tym czarnym to istne czarne, zolte to jak nawala pudru ze sie im odznacza od reszty ciała, a czerwone to te z mega rumiencami od rozu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joaszka, i Ty też przeciwko mnie? Po tym, co razem przeżyliśmy? :?

 

A co my razem przeżyliśmy? xD

Sorki, mam takie zaniki pamięci, że lololo

 

No nie pamiętasz jak razem na tym zjeździe hodowców aloesu w 2010r. w Nevadzie pomyliście dom senatora z wychodkiem(albo domem schadzek- nevermajnd- można łączyć przyjemne z pożytecznym) i potem Was rendżersi ścigali przez pół stanu, ale ich zgubiliście, byliście potem u mnie na plantacji marihuanen, i tak się upaliliście, że pojechaliście do Las Vegas prosto wziąć ślub i tam Mr. Aloes przegrał spadek po wujku z Ekwadoru w black jacka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joaszka, i Ty też przeciwko mnie? Po tym, co razem przeżyliśmy? :?

 

A co my razem przeżyliśmy? xD

Sorki, mam takie zaniki pamięci, że lololo

 

No nie pamiętasz jak razem na tym zjeździe hodowców aloesu w 2010r. w Nevadzie pomyliście dom senatora z wychodkiem(albo domem schadzek- nevermajnd- można łączyć przyjemne z pożytecznym) i potem Was rendżersi ścigali przez pół stanu, ale ich zgubiliście, byliście potem u mnie na plantacji marihuanen, i tak się upaliliście, że pojechaliście do Las Vegas prosto wziąć ślub i tam Mr. Aloes przegrał spadek po wujku z Ekwadoru w black jacka?

 

Od tamtej pory siedzę już w moim fotelu bujanym na drewnianym ganku i bojąc się wyjść z domu obserwuję moich murzynów na plantacji wyłącznie z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joaszka, i Ty też przeciwko mnie? Po tym, co razem przeżyliśmy? :?

 

A co my razem przeżyliśmy? xD

Sorki, mam takie zaniki pamięci, że lololo

 

No nie pamiętasz jak razem na tym zjeździe hodowców aloesu w 2010r. w Nevadzie pomyliście dom senatora z wychodkiem(albo domem schadzek- nevermajnd- można łączyć przyjemne z pożytecznym) i potem Was rendżersi ścigali przez pół stanu, ale ich zgubiliście, byliście potem u mnie na plantacji marihuanen, i tak się upaliliście, że pojechaliście do Las Vegas prosto wziąć ślub i tam Mr. Aloes przegrał spadek po wujku z Ekwadoru w black jacka?

Dafuq i read?

Cdp_AfVWAAAMioK.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×