Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zwiększone napięcie po lekach


Pietia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Lekarz przypisał mi doxepinę i rozszalało się piekło. Zwiększone napięcie aż dygotałem gdzie wcześniej czułem lekkie drżenia. Poszedłem do niego i dostałem tianesal czyli coaxil 12,5 mg 3xdziennie. Milocardin w kroplach 3x15 kropli. Sulpiryd 50mg rano i w południe.Tranxene 5mg 3xdziennie . Na noc wziąłem tranxene,milokardin,tranxene i rano nie mogłem wytrzymać dygotania głowy takie napięcie i następnie wziąłem rano tranxene,milokardin,sulpiryd i tianesal i dalej tak mam. Który to tak robi?Takie napięcie że głowa lata. Podpowiedzcie proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zacząłem brać pramolan napięcie mniejsze ale wszystko jeden lęk. Każda myśl nawet o bankomacie. Bez leków też są ale nie tyle i nie tak powalające. Co do tych uspokajaczy też tak sądzę ,Też myślę że benzo zostawić awaryjnie. Chciał mi dać xanax 0,5 sr. Wziąłem tranxene,sulpiryd ,milocardin krople i po 4 godzinach zzajechałem do cpn-u zamówiłem kawę i głowa mi lata,ręce drżą przy piciu jakbym miał delirkę. Skurcz potylicy. Kurcze. Jak zmniejszyć ten syf.Podpowiedzcie. Proszę. Rano głowa latała jak wściekła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po namyśle spróbuję zostać na milocardinie kroplach. Ziołowe i nie uzależnią. Po doxepinie 150 mg tak się narobiło. I nie mogę tego opanować. Po co brałem i teraz problem bo nakręciłem nerwicę i lęki.A może ktoś podpowie jak to opanować lub czym.Niby banalne sytuacje a mi bije po karku telepaniem głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×