Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki prokognitywne.


Gość csrpk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jutro ide do neurologa (bo slyszalem, ze latwiej od niech dostac niz od psychiatry) i chcialem sie was doradzic o jakis dobry lek. Akurat na tej grupie zbyt dobrze sie nie znam, bo bralem tylko piracetam, ktory zbytnio mi nie pomogal. Poza tym slyszalem o tym, ze jego prawdziwe dzialanie ukazuje sie dopiero przy wiekszych dawkach..

 

Bralem chwile noopept, ale dziwnie sie po nim czulem (proszek nie oryginalny) i odstawilem po paru dniach..

 

Moje problemy z pamiecia sa dosyc spore i jestem ciekawy dzialania takich srodkow jak np memantyna czy donepezil. Jak wspomnialem nie znam sie do konca i prosilbym o jakies sugestie i uwagi dotyczace proponowanych lekow.

 

Interesuje mnie na memantyna to chyba antagonista NMDA i oprocz tego blokouje wydzielanie glutaminianu..

 

Prosze o pomoc duzo osob napewno wie cos na ten temat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem czy to ma jakies istotne znaczenie, ale moje glowne problemy polegaja na tym, ze mam jakas mysl, po chwili ucieka mi i mam problem z wypowiedzeniem lub napisaniem jej. To ostatnie(pisanie) swiadczy, ze nie wynika to lęku. To chyba wlasciwie moj glowny problem i do tej pory lekarze nie mogli postawic co do tego jakiejs konkretnej diagnozy.

 

(generalnie leki, ktore dostawalem byly malo skuteczne.. dzialaly glownie na objawy lękowe ktory sie zwiekszaly w sytuacjach spolecznych..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×