Skocz do zawartości
Nerwica.com

ofiara wykorzystania seksualnego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem mezczyzna w wieku 27 lat . W sobotę stała się dziwna rzecz . Byłem pijany i walnąłem kreske . wracając poznym wieczorem taxi , zrobiłem to z taxowkarzem . Teraz mam wyrzuty sumienia i nie moge przestac o tym mysleć . Wszystkiego się boję i nie wiem co mam robić . Pamiętam wszystko przez mgłe to był mój pierwszy kontakt z facetem . Bardzo prosze o pomoć nie wiem co mam robić w tej sytuacji czuję sie paskudnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem mezczyzna w wieku 27 lat . W sobotę stała się dziwna rzecz . Byłem pijany i walnąłem kreske . wracając poznym wieczorem taxi , zrobiłem to z taxowkarzem . Teraz mam wyrzuty sumienia i nie moge przestac o tym mysleć . Wszystkiego się boję i nie wiem co mam robić . Pamiętam wszystko przez mgłe to był mój pierwszy kontakt z facetem . Bardzo prosze o pomoć nie wiem co mam robić w tej sytuacji czuję sie paskudnie

 

Miał ktoś podobny problem bardzo bym prosił o kontakt . Może ktoś zna taką osobę w takiej sytuacji jak ja .

 

Jestem w związku hetero od 9 lat a tu taka przygoda i boję się tego . Gdybym był trzezwy bym do tego niedoposcił ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już chyba nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Przydałoby się jednak zrobić testy na obecność wirusa hiv, czy też zbadać się pod kątem innych chorób i do tej pory wstrzymać się z aktywnością seksualną.

Masz zamiar powiedzieć o tym partnerce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wylanych przeze mnie łzach powiedziałem o tym partnerce przez cały tydzien nie mogłem do siebie dojść . Jakoś to przyjęła , dogadalismy się . Dobrze , że miałem komu o tym powiedzieć . Zapisałem się na rozmowe z psychologiem ale dopiero 5 kwietnia mam wizytę . Dziś już się lepiej czuję , dużo lepiej . Walnąłem kreske ale naprawde duzo wypilismy dlatego pamietam wszystko przez mgłe . Na początku po przebudzeniu rzeczywiście myslalem ze to był sen ale jednak okazało się ze to się stało nie wiedziałem jak i dlaczego . Po skonczonej popijawie poszedlem szukac wrazen no i stalo się na niekorzysc dla mnie . Był to sex oralny z mojej strony natomiast on się zabawiał ręką moimi narządami . Dziś mam wstręt do tej sytuacji wolał bym żeby się nie wydarzyła w ogóle . piszcie do mnie przez jakis czas kazdy rodzaj wsparcia sie przyda , chociaasz nie ukrywam ze o tej sytuacji chciałbym już zapomniec ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×