Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zmienić swoje życie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Długo się zastanawiałem czy zarejestrować się tutaj, czy też nie... Ostatecznie jednak jestem. Z czym do was przybywam? Hmm mój 'problem' jest dość specyficzny, ale od początku:

 

Od dobrego roku udało mi się zmienić moje życie na lepsze... Porównując do tego co było 2,3 lata temu to niebo, a ziemia. Stałem się bardziej optymistyczny, śmiały, zabawny - co tez wpłynęło na to, że jestem bardziej zakręcony i roztrzepany w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;) Znalazłem w końcu pasję. Łatwiej nawiązuje mi się kontakty... hmm. Pomimo tych dobrych rzeczy... jeszcze czegoś mi brakuje... i są to ludzie.

 

Tutaj sprawa się komplikuje... Chciałbym kogoś poznać, jednak z drugiej strony jest mi wstyd. Zapytacie dlaczego? Ano dlatego, że wcześniej nie miałem wielu znajomych. Moja lista znajomych na fb jest więc ograniczona. Haha już to widzę, jak ktoś się z tego śmieje, :) Jednak takie są realia. Gościu, który ma mało znajomych - coś musi być z nim nie tak. W moim przypadku to nie do końca prawda. BYŁO ze mną nie tak, teraz się zmieniłem, ale ludzie tego nie wiedzą. Traktują jakbym był odludkiem! ;/ Sami na pewno macie osoby w takim otoczeniu. Wiem, że jest to idiotyczne jednak spotkałem się z takimi opiniami... Nawet nie wiecie jak byłem wściekły... Ten cały fejsbuk doprowadza mnie już do szału.

 

Niedlugo zacznę studia. Zapewne powstanie grupa dla osób, które się dostały. Jeżeli dołącze będzie tak jak w szkole średniej czyli nieciekawie.

 

Jednak nie poddam się tak łatwo. Mam zamiar usunąć go w cholerę. Za każdym razem, gdy tam wchodzę uświadamiam sobie, że jestem jeszcze w ciemnej dupie :D Gdy pierw ludzie poznają mnie, a nie mój profil na fb powinno być lepiej. Gdy już poznam wystarczającą liczbe osób, aby cała reszta nie skreślała mnie na starcie z powodu małej ilości znajomych wtedy bym go założył.

 

I tu pytanie do was: Czy właściwie postępuję?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BYŁO ze mną nie tak, teraz się zmieniłem, ale ludzie tego nie wiedzą. Traktują jakbym był odludkiem! ;/
Pozwól innym poznać siebie, niech się dowiedzą kim jesteś - na żywo, a nie przez fb czy inny portal "społecznościowy". Ty masz na to wpływ jak bardzo wpuszczasz kogoś do "swojego świata". I całkowicie naturalne jest, że nie wszystkich chcesz do tego świata wpuścić, bo np. reprezentują sobą postawy czy wartości, których nie podzielasz.

Dzięki swojej pasji również możesz mieć okazje do nawiązywania relacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z początku myślałem, że trafiam na złych ludzi, ale gdy się człowiek zastanowi... Znacie kogoś, kto jest super gościem, a ma mało znajomych? To się niejako wyklucza. Dlatego jak ktoś widzi niecałe 200 znajomych... Szkoda słów.

 

Gods Top 10, staram się. Teraz na basenie poznałem fajną dziewczynę, ale kurde boje się cokolwiek zrobić. Nie boje się zagadać tylko reakcji na ten cholerny fejsbuk. Gdy się lepiej poznamy jakaś forma kontaktu musi być i zapewne na niego by padło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie to musi być prowo??? nie wierze żeby małolaty były już aż tak poj*bane... jak tak to świat zjechał doszczętnie na psy... nie wiem czy sie z tego smiac czy płakać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie to musi być prowo??? nie wierze żeby małolaty były już aż tak poj*bane... jak tak to świat zjechał doszczętnie na psy... nie wiem czy sie z tego smiac czy płakać...

Lepiej się śmiej, po co płakać nad problemami pierwszego świata? Obraz21.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reynevan, to jakaś kpina co z tymi dzieciakami zrobiły korporacje... jak cała młodzież jest taka jak ten co tu pisze to dni świata są policzone albo świat sie cofnie do średniowiecza bo będą po ziemi chodzić same bezmózgie przygłupy.... Ale mimo wszystko uważam że to prowo, jakoś ciężko mi w to uwierzyć że można mieć tak wyprany mózg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z początku myślałem, że trafiam na złych ludzi, ale gdy się człowiek zastanowi... Znacie kogoś, kto jest super gościem, a ma mało znajomych? To się niejako wyklucza. Dlatego jak ktoś widzi niecałe 200 znajomych... Szkoda słów.

 

Gods Top 10, staram się. Teraz na basenie poznałem fajną dziewczynę, ale kurde boje się cokolwiek zrobić. Nie boje się zagadać tylko reakcji na ten cholerny fejsbuk. Gdy się lepiej poznamy jakaś forma kontaktu musi być i zapewne na niego by padło.

 

ja mam około 250 , przez ciebie zaczynam się tym martwić :DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nevertoolate, faktycznie to obciach miec mniej niz 200 znajomych. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAAAHAHHAHAHAHAHAHAHA

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

a jak ktos nie ma fejsa to znaczy ze nie istnieje? :shock::lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam facebooka... Ja to dopiero jestem dziwna... :shock::lol:

A tak na serio, czy Ty na serio masz takie rozkminy? Rany... Zamień się swoimi problemami ze mną! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam bardzo mało znajomych na fejs, bo tak chce i nie zapraszam nawet znajomych z ktorymi mam aktywny kontakt w realu, wlasciwie to nawet sie ukrywam, zeby mnie nikt nie zapraszal, dlatego moje dane są zmienione.

jestem elitarny hehe.

 

a Ty autorze jak sie przejmujesz opinią na swojego fejsa, to cos nie tak z Twoim podejsciem.

To osoba ktora ocenia po profilu powinna sie wstydzic, a nie Ty przed nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaloguj sie na forum stówa znajomych gotowa haha a studia to raczej w październiku a nie niedługo trolu jeden cholerny

Na UWr istnieje co najmniej jeden kierunek licencjacki, na który można się rekrutować w lutym.

 

Poza tym czas jest względny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×