Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co za co jesteś dzisiaj wdzięczny/wdzięczna?


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

A Jestem wdzięczny ze amos oz opublikował zdjecie matki z młodych lat, takiej pięknej i swiatłej osoby nie widziałem, czytałem o niej to wiem. normalnie nosiłbym jej tornister w szkole. jestem wdzieczny za psa, który dzisiaj był ze mna na spacerze, i za mame ze zawsze moge zamienic z nią kilka słów, za znajomego, który pilnuje gier hazarfdowych blisko mojego domu, do którego dzisiaj wpadłem z wafalmi ;d jestem wdzieczny ze jest juz mi troche lepiej, jest wdzieczny ze chociaz jest hujowo i tak juz zostanie to ostatnio jakoś stabilnie naqwet i bez prochów. no może zarzuciłem ostatnio pigułe na mdma i przykreśliłem szczura, aniechtam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wdzięczny w ogóle nikomu i niczemu (po za jednostkami). Świat, wiadomo, nie ciekawy zbieg okoliczności. Ludzie, nie rozśmieszajcie mnie, 10% może zasługuje na moją wdzięczność. Tak, tym 10% jestem wdzięczny za to, że wykrzesali z siebie pokłady dobroci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają wiedzieć to wiedzą, nawet jeśli stali się moimi nieprzyjaciółmi, im też wyrażam wdzięczność, tym osobom też skladam wdzięczność, nawet że sprawili mi przykrość to w pewnym okresie byli dla mnie w porządku... Chooj w chooj wszystkim dobrze życzę... Ameno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie ogarniam tego tematu, ale w sumie jestem wdzięczna mojemu lekarzowi, że wysłał mnie do psychuszki, mojej mamie za słoiczki z kapustą i kotu, że jest miękki i kocisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat polega na tym, że się mówi za co dzisiaj jesteśmy wdzięczni. Przykłady:

- że wystarczyło papieru toaletowego;

- że znów jest woda w kranie;

- że autobus się nie spóźnił;

- że załatwiliśmy ważną sprawę X,Y,Z;

- że wyszedł nowy sezon M jak miłość;

- że sąsiad nam pomógł przepchać rury;

- że sąsiadka nam dała;

- że jest ładna pogoda;

- że czujemy się dziś dobrze;

- że mogliśmy spędzić trochę czasu z x,y,z;

- że kometa nie pier.dolnęłą w naszą planetę;

- że jest dobra zmiana;

itp. itd.

 

To ma wymiar terapeutyczny. Kiedyś w charakterach czytałem, że przeprowadzano jakieś badanie i ludzie którzy codziennie mówią/zapisują za co są wdzięczni podobną mają lepsze samopoczucie i rzadziej zapadają na depresję. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale komu mam być wdzięczna, że np. świeci słońce? Akurat gwiazda sobie świeci, a ja akurat mam tak zbudowany mózg, że jestem w stanie to rejestrować. Nie czaję. Ale spoko. Nie będę psuć innym zabawy. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joaszka, ciekawy punkt widzenia, jednak czy nie można mieć wdzięczności naturze, za to, że jest i działa tak a nie inaczej, np. za promienie słońca, które podobno przeciwdziałają depresji, jednak trzeba było by jednakowoż podziękować za sporadycznego raka skóry, będąc konsekwentnym, jednak skupiając się na dobrych stronach na tamte można przymknąć oko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×