Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sny pomocą w dostrzeganiu swoich lęków?


Haotyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dość dziwny sen. Bardziej koszmar.

Już raz śniło mi się, że uciekałam przed czymś, albo kimś przez las, nie widziałam wtedy czym czy kim to było, a jedynie słyszałam, że coś mnie goniło. Sama czułam strach i chęć ucieczki. Ponura pogoda, czułam zimno, widziałam własny oddech. Scena niczym z filmu. Kiedy wybiegłam z tego lasu zastałam przed sobą most, długi, drewniany i stary. I nie hamowałabym się gdyby nie to, że na jego środku stała jakaś postać w bieli. Kobieta. Czułam pewnego rodzaju strach, a jednocześnie nadzieję widząc ją. Jednak nie wiem czemu się zatrzymałam. A mój "koszmar" mnie dopadł, co mnie w końcu wybudziło.

Dzisiaj miałam to samo i w sumie nie przejęłabym się tym aż tak, gdyby nie to, że tym razem widziałam czym to "coś" jest. Widziałam siebie. Uciekałam przed samą sobą. Dość śmieszne i sama nie potrafię w to do końca uwierzyć, no bo... "takie sceny występują przecież tylko w filmach, no nie?" . Jednak. Przejęłam się. Jeszcze bardziej się przejęłam tym, że tym razem na moście nie ujrzałam tej samej postaci. Widziałam tam osobę, na której mi zależy. Widziałam jak biegnie w moją stronę, przez most, z wyciągniętą ręką w celu dania pomocy. Jednak oboje nie zdążyliśmy. Moje "ja" mnie dopadło. Czuję lekkie przerażenie i mam wrażenie, że wszystko zaczyna mnie przerastać. Ale plus jest taki, że wiem czego się boję. Znaczy, tak mi się wydaję, że o to chodzi. O słabość. Czyż nie? Miewaliście podobne sny? Co sami o moim myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam takie sny, często mieszające się z jawą .

Kiedy pogodzisz się z samą sobą , to powinny minąć .

Kiedyś już to gdzies tu napisałam, ale koszmary są po to by nas wytrenować w walce , oswoić z lękiem.

Jeśli śnią Ci się koszmary , to znaczy że masz coś do pokonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałam Twój ostatni post tylko, nie miałam pojęcia kiedy rozstałaś się z byłym.

Sama miewam sny podobne do Twoich. Pojawiają się tam silne emocję, ukryte gdzieś głęboko w myślach, o których staramy się na co dzień nie myśleć, odrzucamy na poziomie świadomości, to mimo wszystko mają swoje miejsce w naszych głowach.

Wierzę, że ma to sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×