Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cital i Lerivon ?


Daguncja

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kktoś z was miał takie połączenie. Od grudnia mam bardzo częste ataki paniki trwające po kilka godzin. Biorę te dwa leki od 5 lutego i do dzis nie miałam ataku, z tym, że przedwczoraj i wczoraj na noc zamiast jednej tabletki Lerivonu zażyłam po pół i dzis od rana mnie męczą zimne poty, natłoku myśli trudności w oddychaniu i zawroty i pulsowanie głowy (z tym ze te dwa ostatnie mogą występować przez zniesienie lordozy) . Czy to przez to że zmniejszyłam dawkę ? Dawkę zmniejszyłam bo po całej tabletce na wieczór na drugi dzień ciągle jadłam ciągle i nie chce sie roztyć ale z drugiej strony nie miałam ataków a dzis mam i dziś nie jem znowu nic . Jak myslicie wrócić do całej tabletki? Boje sie też tego zsepołu serotoninowego ...... Zwariuje zaraz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Wszystko co opisujesz to prawdopodobnie skutki uboczne działania Citalu. Lerivon w małej dawce (rozumiem, że chodzi tu o tabletki 10mg mianseryny) co najwyżej mogą sprawić, że będziesz senna. Po około miesiącu sytuacja powinna się ustabilizować. Objawy mogą też wynikać z Twojej własnej autosugestii.

Nawiasem mówiąc, w moim przypadku stabilizacja nastąpiła dopiero po około 2 miesiącach stosowania Escitalopramu (lewoskrętny stereoizomer citalopramu). Przed tym, z moim samopoczuciem bywało różnie. Praktycznie, mianseryna powinna niwelować niektóre z efektów ubocznych działania citalopramu.

Mam nadzieję, że czujesz się już lepiej.

 

Pozdrawiam

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×