Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
adam syn ahmeda

zapoznam sie z mila dziewczyna

Rekomendowane odpowiedzi

facet z radomia pozna mila wyrozumiala realna dziewczyne preferuje kontakt przez fejsa mozemy sobie pisac komentarze i lajkowac zdjecia ale mozemy tez popisac tutaj . choruje na schizofrenie ale nie mam jakis strasznych jazd tzn idzie sie zemna dogadac jestem szczery w rozmowie i bardzo wyrozumialy wiec mozna do mnie walic prosto z mostu malo spraw mnie zaskakuje z nie cierpliwoscia czekam i zycze powodzenia w poznawaniu sie xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
yyy może nie na temat, ale co rozumiesz poprzez tzw "jazdy" w schizie, jak to sie u ciebie objawia??

jest wiele takich a raczej bylo szczegulnie to co mowilem teorie rozne wyssane z palca o jakis telepatiach o glosach ,mafiach potrafilem dzwonic po ludziach o 5 nad ranem i pytac czy policja u nich byla bo chyba mnie szukaja rozne takie ale przeszlo mi to juz dawno teraz rozmawiam o sprawach przyziemnych bardziej i nie wkrecam nikogo w chore gadki czasami tylko glosy slysze i mam lekka fobie ktora objawia sie tak ze planuje dzien i boje sie czasami jak jest jakas zmiana planu zyje wedlug progresu jedym slowem. schizy o ktorych nie mowilem byly tez rozne ze swiat sie za chwile skonczy jedank nigdy sie nie balem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ma tu normalnych dziewczyn, niestety.

To znaczy jakich?

Jedna uważa, że jest brzydka i życie nie ma sensu, druga jakaś postrzelona furiatka, trzecia lekoholiczka z depresją, czwarta ma napady paniki, że się udusi, piąta boi się mężczyzn, szósta ma złamane serce i musi do końca życia z tego powodu cierpieć, siódma boi się okazywać emocje bo jest borderline, ósma jest lesbijką, dziewiąta woli szczury od facetów, dziesiąta jest aseksualna, jedenasta całkowicie brak siódmej klepki.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
...

Jedna uważa, że jest brzydka i życie nie ma sensu, druga jakaś postrzelona furiatka, trzecia lekoholiczka z depresją, czwarta ma napady paniki, że się udusi, piąta boi się mężczyzn, szósta ma złamane serce i musi do końca życia z tego powodu cierpieć, siódma boi się okazywać emocje bo jest borderline, ósma jest lesbijką, dziewiąta woli szczury od facetów, dziesiąta jest aseksualna, jedenasta całkowicie brak siódmej klepki.....

A dwunasta jest moją partnerką. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
...

A dwunasta jest moją partnerką. :lol:

A dwunasta to transwestyta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AnissemSirch chyba nie pomyslalas ze tutaj sie trafiaja nie zle sztuki nie koniecznie transwestyci sam widzialem na zdjeciach a ja wlasnie chce takiej ze schizofrenia nie winnej zagubionej w sobie takiej jak ja uczuciowej nie smialej .

jak to sie mowi trzeba kuc zelazo puki gorace.

odrazu mowie ze nie jestem jakims super manem ani adonisem lecz mam miekkie serce do kobiet szczegolnie tych chorych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AnissemSirch chyba nie pomyslalas ze tutaj sie trafiaja nie zle sztuki nie koniecznie transwestyci sam widzialem na zdjeciach a ja wlasnie chce takiej ze schizofrenia nie winnej zagubionej w sobie takiej jak ja uczuciowej nie smialej .

jak to sie mowi trzeba kuc zelazo puki gorace.

odrazu mowie ze nie jestem jakims super manem ani adonisem lecz mam miekkie serce do kobiet szczegolnie tych chorych :)

No to powodzenia w szukaniu ,, nie złych sztuk ''!

a czynasta ?

A trzynasta już przedawkowała leki nasenne, także już jej nie ma....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adam a nie lepiej kupic sobie psa ? Kobieta i tak ciebie nie zrozumie, za dobry jestes.

zreszta w tytule jest blad mila dziewczyna to oksymoron albo mila albo dziewczyna zdecyduj sie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adam a nie lepiej kupic sobie psa ? Kobieta i tak ciebie nie zrozumie, za dobry jestes.

zreszta w tytule jest blad mila dziewczyna to oksymoron albo mila albo dziewczyna zdecyduj sie.

Kolega chciał przez to powiedzieć, że on jest miły, chętny i przystępny. Takie końskie zaloty. Może faktycznie warto rozważyć... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Konto na sympatii sobie załóż, dziewczyn z Radomia jest tam od zaj...a :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiedzialem ze tak to sie skonczy..... nikt mnie nie zrozumial. chce chora psychicznie zebysmy mogli razem sie wspierac w chorobie. moze jednak zle napisalem powinno byc zamiast mila to wyrozumiala sa takie dla ktorych nie wazne jest czy mam schize czy nawet raka a i tak okaze mi serce i zrozumienie . czesto w szpitalu takie spotykalem . a tak odbiegajac od tematu to wybiera sie ktos do instytutu w wawie na sobieskiego mam za duzo wolnego czasu a do pracy narazie sie nie nadaje a musze jakos sie wyrwac z domu mam fobie spoleczna i zerwalem kontakty ale lipa moje zycie to jedno wielkie nieporozumienie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiedzialem ze tak to sie skonczy..... nikt mnie nie zrozumial. chce chora psychicznie zebysmy mogli razem sie wspierac w chorobie. moze jednak zle napisalem powinno byc zamiast mila to wyrozumiala sa takie dla ktorych nie wazne jest czy mam schize czy nawet raka a i tak okaze mi serce i zrozumienie . czesto w szpitalu takie spotykalem . a tak odbiegajac od tematu to wybiera sie ktos do instytutu w wawie na sobieskiego mam za duzo wolnego czasu a do pracy narazie sie nie nadaje a musze jakos sie wyrwac z domu mam fobie spoleczna i zerwalem kontakty ale lipa moje zycie to jedno wielkie nieporozumienie :(

Skoro może mieć raka to może ogłoś się jeszcze na jakimś medycznym forum?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Chyba miałeś na myśli chytre baby?

adam syn ahmeda, to czemu nie podbijasz do tych ze szpitala?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to czemu nie podbijasz do tych ze szpitala?

swego czasu bylem z nie jedna w szpitalu ale jakos sie to szybko konczylo :D mialem 3 dziewczyny w szpitalu w czasie 3 pobytow i tylko z jedna mam kontakt ale chcialbym poznac jakas z nie swojej okolicy dlatego ide do instytutu w warszawie na terapi napewno jakas mila poznam i bedzie czas na lepszy wglad w sprawe . mimo wszystko chcialbym chcialbym z tego forum jakas poznac wolna szukajaca milosci i przygod :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Chyba miałeś na myśli chytre baby?

:pirate::pirate:

schizofrenik+schizofreniczka - kiepsko widzę przyszłość takiego związku, chyba że chcesz się chwilowo zabawić.

Zdrowa osoba wydaje się lepszym materiałem na dziewczynę, kto powiedział, że zdrowa druga połówka nie może wspierać tej mniej zdrowej?

Do moich rozważań proszę nie przywiązywać większej wagi, bo to tylko rozważania teoretyczne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi