Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bolo


Gość bączuś

Rekomendowane odpowiedzi

Czy człowiek działający w skrajnej opozycji względem systemu komunistycznego mógłby spokojnie realizować sie bez jakiegokolwiek szwanku w tym okresie dziejowym?Popiełuszko zginął a on wtedy działał bez jakichkolwiek oporów ze strony ówczesnej władzy.Dziwne-nieprawdaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolek to Agent PZPR -u .

Leszek co ma dużo za uszami , a w dupie włosy .

Pier-dolę ,,, dorobił się na robotnikach , człowiek od ładowania wózków elektrycznych , ( żaden elektryk ) . Zeby byc elektrykiem to trzeba myslec , a nie pier-dolić kociopoły ,,, bo prąd kopnie i zabije .

Pamiętam dobrze komunę , czołgi i akcje ZOMO . -HU_JJJJE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to żadna nowina od lat wiadomo kto był tym Bolkiem i co robił. Wałęsa mógł sobie odpuścić te zaprzeczenia myślę że ludzie lepiej przyjęliby jego przyznanie się niż zajadłe bronienie się na które nie ma już argumentów.

A może skutecznie stosuje mechanizm wyparcia? W sumie jakie ma to teraz znaczenie, skoro chłop ma swoje lata i nie pełni żadnej istotnej funkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to żadna nowina od lat wiadomo kto był tym Bolkiem i co robił. Wałęsa mógł sobie odpuścić te zaprzeczenia myślę że ludzie lepiej przyjęliby jego przyznanie się niż zajadłe bronienie się na które nie ma już argumentów.

A może skutecznie stosuje mechanizm wyparcia? W sumie jakie ma to teraz znaczenie, skoro chłop ma swoje lata i nie pełni żadnej istotnej funkcji?

Obecnie to głównie spór polityczny Pokoderscy zwolennicy ostatnich 27 lat kontra PiS które neguje całą III RP i jej podstawy stworzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Obecnie to głównie spór polityczny Pokoderscy zwolennicy ostatnich 27 lat....

Ciekawa to logika być zwolennikiem zdarzeń przeszłych.

 

........ PiS które neguje całą III RP i jej podstawy stworzenia.

Przy okazji negując fundamenty pragmatyzmu i logiki wnioskowania.

Ot takie nowe PZPR z pierwszym sekretarzem na czele....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiS-da wyleci jeszcze szybciej niż ostatnio :D

nowe standardy sprawiedliwości w Polsce nastały, na podstawie pomówień i domysłów, po kolei prezentował je każdy z ministrów, zaczął chyba Ziobro jak jeszcze nie był nawet ministrem oskarżając Polańskiego bo Ameryka to taki prawy i dobry kraj z nieomylnym prawem :lol: później to już ciężko się połapać kto i kiedy, ostatnio kojarzę pajaca Gowina jak pojechał po przodkach typa co założył ten KOD, ale co tu się dziwić przecież samym mistrzem w tej grze jest Jaro, którego już nikt nie przebije, bo on pomówił i zwymyślał całą opozycję i wszystkich obywateli, którzy go nie popierają :D ameno, można zamknąć kraj i zgasić światło, wszyscy są kurwami i szatanami poza nami kaczystami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz Kodersi będą odbywali marsze w imieniu obrony honoru Wałęsy, to się dobrali agent i alimenciarz, wszyscy niewinni, obrońcy demokracji i prawdy. Przecież w latach 90-tych GW i Michnik wieszali psy na Wałęsie a dziś go bronią, Jarosław Kurski nazwał nawet wtedy Wałęsę faszystą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=be6URCf8uwM][/videoyoutube]

 

hhm coś w tym jest :pirate:

 

ps. proszę o przeniesienie do humoru, temat z filmami, tylko że jak dla mnie - tak się przedstawia aktualna sytuacja w kraju, wiec nie wiem czy śmiać się z tego czy płakać :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec mojego kolegi znał Lecha jeszcze z czasów gdy pracowali razem w stoczni i opowiadał zawsze, jeszcze przed aferą "Bolka", że Wałęsa, to konfident był straszny :) Do dziś jak go widzi w tv, to mruczy pod nosem wulgaryzmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wydaje się,że Maria Kiszczak narobiła niezłego bigosu.A,każdy wie.Że chodziło,jej tylko o pieniądze.Z powodu,tych 90 tys.Namierzała w kraju.

Pazerna baba i tyle.

 

Bzdura,wątek finansowy (rzekome 90 tys.zł) to wymysł samego oskarżonego i jemu przychylnych,Kiszczakowa jakby chciała naprawde na tym zarobić to idąc do wydawcy prasy ogólnokrajowej dostała by za takie rewelacje miliony.Także nie piszcie bredni że chodziło jej o zarobek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×