Skocz do zawartości
Nerwica.com

historia z zycia nieudacznika


adam syn ahmeda

Rekomendowane odpowiedzi

to monk co Ci mówią jest nie w porządku wobec Ciebie. deprecjonują to kim jesteś na podstawie tego, że w ich systemu pojęciowym jesteś nieudacznikiem. i radośnie oznajmiają, że skoro w ich "systemie" jesteś nieudacznikiem to życzą Ci szczęścia.

 

TACY ludzie to idioci i takich spotykałem w swoim życiu.

 

NORMALNY człowiek powiedziałby Ci żebyś czerpał radość z tego, co Ci ją daje i nie ograniczał swojej radości przez to co nie pozwala Ci jej odczuwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TACY ludzie to idioci i takich spotykałem w swoim życiu.

 

NORMALNY człowiek powiedziałby Ci żebyś czerpał radość z tego, co Ci ją daje i nie ograniczał swojej radości przez to co nie pozwala Ci jej odczuwać

Kryteria oceny wg randomowego, nabzdyczonego kolesia. Panie, idź pan w ciul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że współczesna rzeczywistość to TAKA starożytna sparta, serio wystopujcie z tym wyżej, szybciej, mocniej - LEPIEJ.

 

Wiem, że wasza dziewczyna musi mieć ideał czyli najlepszy możliwy model uwzględniając jej możliwości :lol: , ale niektórzy nie będą nawet w 1/33 tacy fajni jak wy. a mimo to będą fajni.

 

bo znajdą osobę, która im to uświadomi :lol:

 

są też tacy, którzy są świadomi i nie potrzebują być fajni. bo bycie fajnym to chęć i uznanie przez innych że TACY jesteśmy. ja nie jestem i nie będę dlatego, bo uświadomiłem sobie, że nigdy nie będę.

 

jeżeli zrozumiałeś :lol:

 

najgorsze, co może być to jest POPRZECZKA. postaw ją sobie tak, żeby przeskoczyć :lol: nieudacznik to osoba, która chce przeskoczyć 2.1 przy rekordzie życiowym 1.1.

chyba, że jesteś Grecją na euro w 2004 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze, co może być to jest POPRZECZKA. postaw ją sobie tak, żeby przeskoczyć :lol: nieudacznik to osoba, która chce przeskoczyć 2.1 przy rekordzie życiowym 1.1.

Co w tym dobrego? W byciu nieudacznikiem nie widzę żadnych pozytywów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieudacznikiem zostaje się z wyboru i tylko ktoś o samym sobie może to stwierdzić, z wyboru.

 

podobnie jak wybierasz dziewczynę, studia, pracę, miejsce zamieszkania. wybierasz? czy po prostu decydujesz o tym biorąc pod uwagę tryliard różnych zmiennych, które wpływają na twoje decyzję? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieudacznikiem zostaje się z wyboru i tylko ktoś o samym sobie może to stwierdzić, z wyboru.

 

podobnie jak wybierasz dziewczynę, studia, pracę, miejsce zamieszkania. wybierasz? czy po prostu decydujesz o tym biorąc pod uwagę tryliard różnych zmiennych, które wpływają na twoje decyzję? :lol:

 

Trzeba by było przyjrzeć się drodze, jaką trzeba przejść, aby ,,stać się" nieudacznikiem - bo z całą pewnością jest to proces. Jednak zawsze jest to dobrowolne przyjęcie etykietki, bo decyzją bym tego nie nazwał. To trochę jak nauka malowania, gdy pewnego dnia stwierdzasz: ,,o, umiem malować!". Tylko, że w tym wypadku nieudacznictwo jest to zły sposób malowania. Zawsze można się nauczyć poprawnie. Zwycięzcą jesteś dotąd, aż próbujesz.

Nie rzucam słów na wiatr, mówię po sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się ze jestem zwycięzcą KIEDY po skończeniu zawodów pozostaje na stadionie i dalej staram się przeskoczyć tyczkę co obserwuję jeden kibic który na stojąca wybija rytm we will rock you :)

 

Zwycięzcą zszedł z pierwszego stopnia podium po czym udał w blasku fleszy do miejsca gdzie świętuje triumf.

 

Nie sądzę że nie podając się jestem zwycięzcą. Mam coś o wiele wartoscowszego niż zwycięstwo.

 

Świadomość że wszystko co powiem to wychswiechtany frazes który udowodni że pomimo porażki wygrałem?

 

Mając tego świadomość i tak jestem lepszy od większości którzy codziennie wstają o 5 żeby trenować bo chcą wygrać. :lol:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×