Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spidujace SSRI i dobre do dluzszego sexu


Gość csrpk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge tego wrzucic do Lekow.. Chyba jednak sprobuje kuracji jeszcze raz lekami ssri.. Dam sobie szanse, to bylo dawno po prostu dwa razy pod rzad bralem paro i nie widzialem poprawy. Moze za b ardzo zamulala?? Napewno dobrze dzialala na przedluzenie stosunku co bylo plusem.

 

Poszukuje teraz czegos co bedzie mialo podobny atut, z tem chcialbym zeby bylo lekko pobudzajce bo paro zamula.

 

Kiedys chyba dobre efekty mialem po setralinie jesli chodzi o pobudzenie do dzialania i ogolnie dzialanie, tylko nie wiem czy wlasnie w tych sprawach pomagala:/

 

W moim przypadku latwo sie to ujawnia wtdy kiedy mam polucje nocne. Jak biore cos co dziala dobrze to czegos takiego nie mam wogole. Odwrotnie nie jest (jesli nie ma to moge dluzej) ale napewno w moim przypadku jest to akurat sprawdzone, przy paro praktycznie nigdy mi sie to nie zdarzalo..

 

Po sertralinie czasem sie zdarzalo niestety wtedy bralem chyba 100mg.

 

Po polecacie -pobudzajce ssri przedluzajace stosunek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co smiesznego w temacie watku? :D nie ma spidujacych ssri?

 

Nie zalezy mi zbytnio hajsie jeszcze dorzuce..

 

Nie wiem czy wenlafaksyna ma u mnie takie dzialanie jesli chodzi o dluzsze ruchanie :D

 

wracajac do sertraliny moze sie nie spradzwic? bralem chyba miesiac 100mg? moze za krotko i za male dawki? Za pierwszym razem bylem przy 200mg..

 

a co mysliscie o escitalopramie??

 

nie chce nic dorzucac bo i tak bede musial dorzucic triticco i pare innych dodatkow na pamiec itd;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSRI raczej maja dzialanie uspokajajace, rzadko kiedy zwiekszaja naped. Sertralina ma raczej najwieksze dzialanie aktywizujace ze wszystkich SSRI ze wzgledu na dosc silna blokade DAT, stad jak chcesz same SSRI, to to bedzie najlepszy wybor.

Escitalopram jest jednym z najbardziej mulacych SSRI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wysokich dawkach rzedu 200mg powinna kopac dobrze??

 

Zastanawialem sie jeszcze nad kombosem ktory tez na mnie dobrze dzial typu paro+wenla

 

Ew. sertra+wenla

 

Albo cokolwiek w sumie moglobybyc z wenla;D?

 

Czy sama wenlafaksyna tez ma dzialanie przedluzajace stosunek?

 

Do wszystkiego chcialem oczywiscie dorzucic trittico, zeby bylo jako tako

 

Co myslicie na temat mojej nieco chaotycznej wypowiedzi??

 

-- 11 lut 2016, 01:09 --

 

Czy sama wenlafaksyna tez cos daje? ona toeretycznie dziala na adrenaline. Niby nie jest zle i niechcialbym sie jakos strasznie znowu faszerowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×