Skocz do zawartości
Nerwica.com

Weekend'owy wątek prywatkowo - reflexyjny , zapraszam ..


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

ja siem dam zaprosić Mooni ;):mrgreen: dawno żeśmy razem nie chlali to czas najwyższy xD Twoje zdrowie :P:mrgreen::mrgreen:
Jest jeszcze jakiś kieliszek wolny Mooni :?::?::?: Jak cuś to może być z gwinta :P

 

noooo ba!! Tomuś, miło się z tobą znów schlać:)

Pstryniu, może być z gwinta, kielicha, musztardówy, lampki, szklanki - z czego tylko obie życzysz. Byle dużo :)

a kiedy w realu sobie z gwinta pociągniem? hę??!! teraz jestem na terapii, więc mam więcej czasu. Myśl!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już nawet na alkohol nie mam ochoty. Najchętniej to przerzucił bym się na coś mocniejszego co by mnie znokautowało na cały dzień. Hera mi się marzy. Trza będzie wypróbować. z resztą to ja nie wiem czy na cokolwiek mam ochotę. Idę sobie zrobić krzywdę. Pa. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już nawet na alkohol nie mam ochoty. Najchętniej to przerzucił bym się na coś mocniejszego co by mnie znokautowało na cały dzień. Hera mi się marzy. Trza będzie wypróbować. z resztą to ja nie wiem czy na cokolwiek mam ochotę. Idę sobie zrobić krzywdę. Pa. :roll:

 

jaki ból chcesz zagłuszyć bólem fizycznym?

to nie ma sensu, tylko będziesz poorany, jak pole na jesień

mam pyszne naleweczki - sama robiłam, więc zapraszam. Co prawda wirtualnie, ale zawsze coś ;)

Jednak nie mam już śliwkowej na rumie, bo siora mi wyżarła :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Mooni bardzo mi Was brakuje [Ciebie i alko :lol: ] a wszystko przez tą pracę... coś wymyśle - tylko czy reszta nalewek dotrwa do po świąt :?::?::?::?: Chowaj przed siorą i pozdrów ją od Nas cieplutko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee nie wiecie co dobre ;), mnie od alko odcięły antybiole (dziwne że tym razem się podporządkowałam), ale że muszę się od czegoś uzależniać - uzależniam się od syropu i rumianu z miodem - niezła dżampreza, co? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denaturat raz! i tak już po mnie więc sobie dopi*rdolę na koniec. Wiecie co będzie po śmierci? Nic, dlatego to takie pociągające, czyż nie? btw. jakie fajne trunki tutaj polewasssszzz....ja też szklankę poproszę. khem...kieliszek na myśli miałem.

 

nieeeee, kieliszek nie!

do tego klimatu najbardziej pasuje czara wykonana z czerepu straconego na krześle mordercy :twisted:

z wiśnióweczką skomponuje się rewelacyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korbeczka, grzeczna dziewczynka :mrgreen:

 

hehe grzeczna Ridek chyba sam w to nie wierzysz :D

tak myślę, czy na tą moją chorobę rum by nie pomógł, rum w herbacie oczywiście :mrgreen:

 

---- EDIT ----

 

No więc tak, ponieważ od wieczora mam lęki i ataki paniki, wzięłam 4 tabsy przeciwlękowe i 2 nasenne (nie na raz, rzecz jasna stopniowo) i nadal zero snu i nic się nie uspokoiło. Wiem, że to nie temat imprezowo-alkoholowy, więc jest ciąg dalszy - piję już trzecie piwo i nadal nic mi nie jest. Nie mogę się uspokoić ani tym bardziej zasnąć. Jestem cyborgiem? :D

 

Wiem, ten temat to bardziej to jęczarni albo ogólnie nadaje się do dyskwalifikacji.... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z soczkiem i przez slomeczkę

Z soczkiem pyszne,przez słomkę jeszcze lepsze :mrgreen: Tylko słyszałam (nie wiem na ile to prawda),że przez słomkę bardziej uderza w głowę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×