Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


asia91r

Rekomendowane odpowiedzi

asia91r, witaj na forum! A czy byłaś z tym problemem u lekarza specjalisty, czy próbujesz sama sobie z tym radzić?

Myślę, że wizyta u lekarza lub psychoterapeuty mogłaby Ci pomóc.

Napisz coś więcej o sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chodziłam do psychologa, ale nie wyszło. zraziłam się , bo po opowiedzeniu co mi dolega, ona dalej chciała żebym opowiadała, a ja nie wiedziałam co mówić, ona zadawała jakieś pytania, ale to też nie pomagało mi się rozwinąć już w odpowiedzi. Byłam w tamtym roku u psychiatry, brałam depralin, ale nie pomagał. niby nie mogłam po nim płakać, ale ból i tak mnie rozrywał, więc przestałam... zresztą nie mam kasy na prywatnme wizyty,,,a na nfz czytałam dużo niepochlebnych komentarzy o lekarzahc.... teraz jest coraz gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asia91r, psycholog, a psychoterapeuta to jest różnica.

Myślę, że powinnaś iść znowu do psychiatry po jakieś nowe leki i powiedzieć mu o tym jak się czujesz. Może tym razem da Ci inny antydepresant, który pomoże. Za szybko pewnie odstawiłaś sama ten depralin. Leki nie działają od razu, trzeba trochę pobrać jakiś czas i dać im szansę na zadziałanie.

Nigdy sama nie odstawiaj leków. Jeszcze raz ponawiam prośbę - idź do lekarza i stosuj się do jego wskazówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzę sensu... straciłam chłopaka.... w lipcu tamtego roku, od tego czasu już nic się nie liczy.... wszystko mi Go przypomina... nie potrafię się od tego uwolnić, wszystko jest takie szare :'( wiem, że częściowo też przze mnie się rozpadł ten związek, dlatego to tak boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asia91r, musisz przetrwać ten zły okres, zapomnieć... czas leczy rany. Nie rozpamiętuj tak i nie nakręcaj w sobie złych emocji. Widzę, że bardzo pielęgnujesz w sobie ten żal i tęsknotę, nie rób tego! Znajdź sobie jakieś zajęcie, które pozwoli choć na jakiś czas oddalić myśli od tego chłopaka.

Jeżeli masz jeszcze depralin w domu, to zacznij go brać i wybierz się do lekarza. Poproś o skierowanie na psychoterapię, ale nie do psychologa tylko do psychoterapeuty.

Jesteś bardzo młodziutka i spotkasz jeszcze w życiu kogoś kto pokocha Cię całym sobą. Wiem, że teraz Cię to bardzo boli, ale spróbuj nie myśleć i nie nakręcać się... nie warto, zadbaj o siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×