Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej i cześć ;)


Casidy_126

Rekomendowane odpowiedzi

Niemampomysłu, Wróc do swojego wątku.

 

Casidy_126, Witaj na forum!

...z tego co zauważyłam każdy, nawet jedna i ta sama osoba może wypowiadać się pisemnie na wielu innych wątkach. Nie miej przykrego sposobu bycia.

A sama ze swojego innych ludzi wyganiasz, juz zmiana frontu? :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tak, bo nie robię tak jak się należy. Nieważne czy to byłoby szczere przywitanie. Ważne, że miłe. O to chodzi w życiu. Kłamać gdzie się tylko da. Udawać kogoś kim się nie jest. Jestem tak samo miła wobec innych jak i inni wobec mnie samej. Nie z każdą osobą witałabym się w taki sposób. Czasami chciałabym mieć taką siłę i udawać, że tak kocham ludzi, wszystkich ludzi, nawet tych którzy mnie kiedyś wyśmiali i zwyzywali od najgorszych. Tak się nie da.

Ja pomimo złych doświadczeń z ludźmi nie zrażam się i dalej jestem dobrze nastawiona do ludzi, bo nie każdy chce dla mnie źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...aż mi niedobrze na samą myśl, że miałabym w taki sposób się witać z ludźmi.

To znaczy, że nie jesteś zbyt miły i dobrze nastawiony na ludzi ...

 

Witaj, Casidy_126 i nie przejmuj się grubiańskim trollem. Co Cię do nas sprowadza?

Hej :) Mam trochę problemy na tle psychicznym, mam fobię społeczną i inne choroby i chciałabym się komuśz nich wygadać i może powspierać innych, którzy są w gorszym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Mam trochę problemy na tle psychicznym, mam fobię społeczną i inne choroby i chciałabym się komuśz nich wygadać i może powspierać innych, którzy są w gorszym stanie.

 

to akurat dobrze trafiłaś, bierz kubek herbaty, herbatniki czy inne ciastka i wygodnie usiądź. Na pewno znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Mam trochę problemy na tle psychicznym, mam fobię społeczną i inne choroby i chciałabym się komuśz nich wygadać i może powspierać innych, którzy są w gorszym stanie.

 

Mam z Tobą nieco wspólnego, przez zdecydowaną większość swojego życia miałem fobię społeczną, a i rozmaite inne choroby psychicznie mnie nękały, a może wciąż nękają.

 

Rozgość się na forum i nie zwracaj uwagi na trolli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami karmicie Niemampomysłu, ona właśnie na to liczy, że będzie wzbudzać uwagę, nic z tego, że niemal wyłącznie negatywną. Po prostu ignorujcie dziewczynę, o ile to w ogóle jest dziewczyna, a się jej/mu znudzi.

No nie wiem, ja tam lubie jej irracjonalne przekonania.

Jestem tutaj nowa i chciałabym się z Wami miło przywitać :) Mam na imię Karola, mam 18 lat i mieszkam w Warszawie.

Cześć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Mam trochę problemy na tle psychicznym, mam fobię społeczną i inne choroby i chciałabym się komuśz nich wygadać i może powspierać innych, którzy są w gorszym stanie.

 

Mam z Tobą nieco wspólnego, przez zdecydowaną większość swojego życia miałem fobię społeczną, a i rozmaite inne choroby psychicznie mnie nękały, a może wciąż nękają.

 

Rozgość się na forum i nie zwracaj uwagi na trolli.

 

Współczuję tak długo mieć fobię społeczną :( Ja ją mam już5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Współczuję tak długo mieć fobię społeczną :( Ja ją mam już5 lat.

 

Już nie mam, wyleczyłem, nie u lekarza, w inny sposób.

 

To z fobią społeczną człowiek się nie rodzi? To można ją od tak nabyć jak pęto kiełbasy w sklepie? Prawdę mówiąc, nie wiedziałem. Człowiek uczy się całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Mam trochę problemy na tle psychicznym, mam fobię społeczną i inne choroby i chciałabym się komuśz nich wygadać i może powspierać innych, którzy są w gorszym stanie.

no to powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×