Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leczenie szpitalne kompulsywnego objadania się.


Hemolakria

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was wie jak wygląda leczenie kompulsywnego objadania się na oddziałach szpitalnych psychiatrycznych lub w ośrodkach leczenia tego uzależnienia? Chodzi mi o leczenie stacjonarne, bo terapia na zasadzie oddziału dziennego lub godzinnej terapii dziennie mi nie pomoże. Oprócz tego w moim mieście nie ma czegoś takiego,a dojazdy kosztują dlatego interesuje mnie leczenie stacjonarne.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sobie wyobrażam taki szpital, pacjent leży przywiązany pasami do łóżka, a pielęgniarka przejeżdża obok wózkiem na którym leży talerz smakowitej zupy i znęca się, jeżdżąc wtę i wewtę żeby czuł zapach.

 

Inna sprawa, że jak się pójdzie do jakiegokolwiek szpitala to człowiek się z tych kompulsów od razu wyleczy jeśli nie będzie miał dilerów z zewnątrz. Bo czym tu się napychać, suchym białym chlebem? Papierem toaletowym? Jak na jednego pacjenta przypada jedno jajeczko zamiennie z kawałkiem pasztetu. A na obiad pyszna mortadela na sto sposobów... Szpitale to dobre są na wczasy odchudzające. Jak byłam 10 lat temu na dziecięcym to schudłam 5 kg do niedowagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×