Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


bezsenss

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że nie jestem jedyny i są też osoby o podobnych problemach :D

Z tym czymś walczę ładne parę lat :/ niestety bez skutku, tylko moje życie coraz bardziej idzie w dół :bezradny:

 

Bardzo proszę o pomoc, nie mam pojęcia co to za nerwica.

moje dolegliwości:

 

-muszę działać w schematach by trochę lepiej się poczuć np: moja nogę, rękę muszę położyć dalej, obojętnie w jakim kierunku i znowu odłożyć ją tam gdzie była. Teraz jak to piszę to daję dłoń na poduszkę a potem na laptopa. Czasami jeszcze bardziej muszę gdzieś nią sięgnąć. Myślę wtedy o rzeczach z którymi nie chcę mieć styczności np: kiedy tak nie zrobię będę jak osoba którą nie chce być

 

-brak skupienia, nauka zajmuję mi wiecej czasu niż kiedyś

- pocenie się rąk, kołotanie serca, mam wrażenie, że robię nie pełny wdechy powietrza, taki zacisk w płucach

 

- czasami robię dziwne miny przy ludziach, nienawidzę kiedy idę sam a naprzeciw idzie jakaś gróbka dziewczyn lub znajomych. Mam wrażenie, że wszyscy tak robią, patrzą się gdzieś indziej jak omijamy jakieś osoby/osobę

 

-chcę zmiany, tylko boję się tego :why: chcę powiedzieć sobie 'dość!' tylko nie wiem co ja zmieniam wtedy, siebie czy tylko usuwam te myśli.

 

Bardzo proszę o jakieś porady, może ktoś też miał podobne problemy. Zaznaczam, że z tym oddalaniem dłoni, to jest na zasadzie schematu. Czasami kiedy piszę w zeszycie muszę skreślić jakieś słowo i potem napisać je jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×