Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mam gdzie poznać dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

wego czasu, gdy grałem w pewne mmorpg - a czym bardziej bajkowe, tęczowe, zwierzątkowe - tym więcej w nim spotkałem kobiet. Więc możesz szukać mmorpg w stylu anime - a uwierz mi, że jest jedno, a może i więcej które posiadają nawet tylko polską społeczność i nie mają fuzji serwerów globalnych.

o,heheh właśnie jak to przeczytałem,to skojarzyło mi się jedno anime na ten temat :)

 

Moim zdaniem przede wszystkim nie warto szukać kogoś na siłę...bo tak nigdy się nie znajdzie,a poza tym tzw "desperaci" nie są mile widziani przez girlsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

topkek.png

 

To uczucie, kiedy chcesz zacząć rozmowę z pokręconą loszką żeby się coś o niej więcej dowiedzieć to mówiła że widzi duchy i ma objawy paranormalne, a ona robi o tobie mema.

Chyba wtedy żartowała, ale wiem że na coś na pewno choruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej tez mam z tym problem nie wiem gdzie poznać dziewczynę ??? jestem  na e-darling i po wysłaniu do nich ;

zaproszeń na randkę / chciałem umówić się na kawę /czy dasz się zaprosić do kina  na 20 kobiet nikt nie odpisał o opisują siebie miła sympatyczna i szczera i godna zaufania a na ulicy nie wiem jak powiedzieć napotkanej dziewczynie jak zatrzymać aby nie myślała o mnie zboczeniec ;(((((

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej minęło trochę czasu

poznałem jedną dziewczynę  przez e-darling.pl miesiąc czasu pisaliśmy ze sobą było przez telefon i jak się odzywałą ok ale gdy napisałem o spotkaniu to ciągnie przekładała aż ja już odpuściłem i dałem jej spokuj .  to jest do mnie długo ale i tak powiedziała że nie ma czasu dla mnie no i tak się skończyło , ;((( później  poznałem drugą dziewczynę podczas biegania ale powiedziała mi w czwartym sms dała mi znak że to koniec   oby dwie dziewczyny podobały mi się ale ja nie mam siły walczyć jak nie widzie wzajemnośći :((                                                                                                                                                   niech Ktoś powie mi jak tu nie pić i jak nie czuć się samotnie  kiedy druga strona odrzuca :(( ???????                                           nie wiem ile osób czyta moje wypowiedzi,ale wiem że nie które są nie przemyślane  nie wiem zainteresować płeć piękną do mnie :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie można szukać dziewczyny na siłę ... ! ale ile jeszcze muszę czekać, ile czasu muszę być samotny ? tego nie wiem. Ale wiem że muszę chodzić co sobotę gdzieś aby kogoś poznać trochę źle się czuje gdy każdy ma grupke znajomych a ja sam przeżyje przetrwam.  Tak myślę  pewnie każda dziewczyna myśli że jakiś margines przyszedł na imprezę  jak mnie widzi. Też tak ktoś ma w życiu lub już to przeżył ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, men22a napisał:

Też tak ktoś ma w życiu lub już to przeżył ??????

tak wyglądało moje życie przez 30 lat xD, dopiero wypadek którego doznałem przemodelował moje myślenie i system wartości, nie wiem stary jak ci pomóc ale wiem co czujesz i jak jest kurewnie ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, men22a napisał:

ale prawie każdy facet dąży do tego uczucia miłości bycia z drugą osobą 🙂

jak się parę razy sam przejedzie, a jak jest mądrzejszy zobaczy jak się sparzyli inni, to już im tak nie śpieszno 🙂 do łóżka wiadomo ale do życia..., rycerze w lśniącej zbroi proszę stanąć w pierwszym szeregu :D 

Edytowane przez KotJaroslawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć dobrą kobietę do życia. Takie czasy. Większość ludzi myśli tylko o sobie. Potrzeba samorealizacji (czytaj muszę mieć więcej, osiągnąć więcej w tym wyścigu szczurów). Sam szukam kobiety ciepłej i pragnącej rodziny i myślałem, że taką znalazłem.

Była po przejściach, myślałem, że doceni spokój i kogoś, na kogo może liczyć, oparcie, stabilizację, a tu się okazało, że jak odbiła się trochę od "dna" (długi, brak pracy) to całkiem inny człowiek. Czułem jak nasze drogi się rozchodzą i już nie byłem jej potrzebny. Użyła mnie do swoich celów. Ku przestrodze: nie dawaj od siebie wszystkiego na początku, bo potem już nie będziesz miał co dać...

A kobiecie ciągle mało. Czasem mi się wydaje, że jestem skazany na samotność do końca życia, ale z drugiej strony wiem, że nic nie można robić na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jamees napisał:

Sam szukam kobiety ciepłej i pragnącej rodziny i myślałem, że taką znalazłem

to już nie jest pokolenie naszych dziadków gdzie każdy znał swoją rolę 🙂 teraz jest wyzwolenie i tak to wygląda i będzie coraz gorzej 🙂 

5 minut temu, jamees napisał:

. Czasem mi się wydaje, że jestem skazany na samotność

na nic nie jesteś skazany 🙂 samotność to tylko wmówione nam przez społeczeństwo poczucie winy 🙂 wystarczy mieć hobby, spełniać się w tym co się lubi i już będzie ok 🙂 

8 minut temu, jamees napisał:

Ku przestrodze: nie dawaj od siebie wszystkiego na początku

no to prawda, jak od razu wyłożysz na stół wszystkie karty to przegrałeś z automatu 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KotJaroslawa napisał:

no to prawda, jak od razu wyłożysz na stół wszystkie karty to przegrałeś z automatu 🙂 

Kocie, ale dlaczego Ty dajesz rady, do których sam się nie stosujesz? 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2018 o 20:34, men22a napisał:

hej minęło trochę czasu

poznałem jedną dziewczynę  przez e-darling.pl miesiąc czasu pisaliśmy ze sobą było przez telefon i jak się odzywałą ok ale gdy napisałem o spotkaniu to ciągnie przekładała aż ja już odpuściłem i dałem jej spokuj .  to jest do mnie długo ale i tak powiedziała że nie ma czasu dla mnie no i tak się skończyło , ;((( później  poznałem drugą dziewczynę podczas biegania ale powiedziała mi w czwartym sms dała mi znak że to koniec   oby dwie dziewczyny podobały mi się ale ja nie mam siły walczyć jak nie widzie wzajemnośći :((                                                                                                                                                   niech Ktoś powie mi jak tu nie pić i jak nie czuć się samotnie  kiedy druga strona odrzuca :(( ???????                                           nie wiem ile osób czyta moje wypowiedzi,ale wiem że nie które są nie przemyślane  nie wiem zainteresować płeć piękną do mnie :((

Wiele lat temu byłem na tym portalu ale jak zwykle bezskutecznie. Oni reklamowali się kiedyś jako portal ludzi z aspiracjami, a widocznie mi ich zabrakło.  Facet na takich portalach musi być albo przystojny i zaradny życiowo albo wykazać się anielską cierpliwością i próbować do skutku, mi brakuje tego i tego.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie ogłoszenie na gumtree (jest za darmo), że chcecie się zapisać na taniec towarzyski i szukacie partnera/partnerki.

Po góra 3 dniach będziecie mieli skrzynkę pełną ofert.

I jeszcze będziecie razem uczyć się tańca, dotykać, to prowadzi tylko w jedną stronę.

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płakać mi się chce jak widzę ludzi szczęśliwych a ja czuję się jak margines oddzielony od centrum :( i gdzie chodzić jaki portal randkowy wybrać aby odnaleźć szczęście nie wiem ale wiem że trzeba walczyć mimo lez  a lata leco człowiek coraz starszy.... :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2018 o 21:40, Gość napisał:

Dajcie ogłoszenie na gumtree (jest za darmo), że chcecie się zapisać na taniec towarzyski i szukacie partnera/partnerki.

Po góra 3 dniach będziecie mieli skrzynkę pełną ofert.

I jeszcze będziecie razem uczyć się tańca, dotykać, to prowadzi tylko w jedną stronę.

 

Tak? a to zabawne bo 4 msc temu właśnie takie dałem i nikt się nie zgłosił ;-) przechodziłem w końcu ten kurs z moją przyjaciółką... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam niemal 25 lat. Doświadczenie związkowe-zerowe. Nawet nie przeszłam etapu przedszkola, a niektórzy moi rówieśnicy są już po ślubie. Jestem niewidzialna dla chłopaków w romantycznym sensie. Całe życie straszono mnie gwałtami, pobiciem itd., że randki zawsze do tego prowadzą, a skończyło się tym, że nikt nawet na mnie nie spojrzy. Lepiej być nawet znienawidzonym niż kompletnie ignorowanym. Ogromne cierpienie. Nie mam żadnych rad. Mogę tylko solidaryzować się w cierpieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobom, które mają problem z nawiązywaniem kontaktów polecam wszelkiego rodzaju czaty i rozmowy bez zobowiązań. Niech się samo toczy. Prędzej czy później pozna się tam kogoś normalnego. Ale do trzeba cierpliwości. 

I zgadzam się, że nie należy wykładać wszystkich kart na stół. Przejechałem się na tym, im więcej i dłużej w tajemnicy tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skol napisał:

Prędzej czy później pozna się tam kogoś normalnego. Ale do trzeba cierpliwości. 

,,,ale raczej nie na tym Tutaj portalu randokowo- psychiatrczyczno- bulicznym (-;

2 godziny temu, Skol napisał:

zgadzam się, że nie należy wykładać wszystkich kart na stół

wszystko co ważne najlepiej trzymać w ukryciu , jest szansa ,że nasza nowa znajoma nigdy nie pozna naszego psychiatry .

 Leki łykać w kiblu z głową w koszu na ciuchy do prania,,, kochanie cio tak długo robisz w ubikacji ? , 

 a uj |Ci do tego , urwaaa pssst , już wychodzę znowu mi zaszkodziło ,,,życie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, LostStar napisał:

Ja też mam niemal 25 lat. Doświadczenie związkowe-zerowe. Nawet nie przeszłam etapu przedszkola, a niektórzy moi rówieśnicy są już po ślubie. Jestem niewidzialna dla chłopaków w romantycznym sensie. Całe życie straszono mnie gwałtami, pobiciem itd., że randki zawsze do tego prowadzą, a skończyło się tym, że nikt nawet na mnie nie spojrzy. Lepiej być nawet znienawidzonym niż kompletnie ignorowanym. Ogromne cierpienie. Nie mam żadnych rad. Mogę tylko solidaryzować się w cierpieniu.

wspaniały scenariusz do filmu pod tytułem " Jak zachować cnotliwość do grobowej deski , rady i porady ciotki Marianny "

wesołych świąt(-:, uwaga na miny piechotne i wdęcia, pif paffff (-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2018 o 20:34, men22a napisał:

powie mi jak tu nie pić i jak nie czuć się samotnie  kiedy druga strona odrzuca :(( ???????             

tylko chlać , 

   tylko chlać ,żeby zapomnieć , walić w ten brzydki ryj tyle wódy co by niedżwiedzia zemdliło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×