Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mam gdzie poznać dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mam 25 lat i optymistycznie prognozując przeżyłem 1/3 swojego życia. Jestem spokojnym domatorem i samotnikiem, zawsze posiadałem mało znajomych, a po ukończeniu szkoły zerwały się wszelkie znajomości. Ludzie się przeprowadzili i td. Zasadniczo przyciągam osoby o usposobieniu egocentrycznym, które lubią wykorzystywać znajomość jednostronnie, więc jestem ostrożny w nawiązywaniu kontaktów. Jakoś nie udało mi się stworzyć stałego i poważnego związku z żadną dziewczyną, trochę randkowałem, ale bez skutku. Generalnie zyskuję dopiero przy późniejszym poznaniu. Obecnie nie mam jak znaleźć drugiej połówki, ani żadnych znajomych. W pracy nie mam szans, żeby kogoś poznać, wszyscy są sporo starsi ode mnie, poza tym panuje atmosfera wyścigu szczurów typu "korpo". Generalnie lubię siedzieć w domu, czytać, grać na komputerze i tp. Nie lubię klubów, podróży, marny ze mnie sportowiec, a nie znalazłem jeszcze życiowej pasji, prócz książek. W liceum, ani na studiach większość koleżanek była zajęta lub niezainteresowana mną. Obecnie większość czasu pożera mi praca na cały etat, jeżdżę między domem a pracą. Nie mam tyle odwagi, żeby zagadywać do dziewczyn na mieście, poza tym nie wiem jak dana zareaguje. Próbowałem swoich sił na serwisach randkowych, ale większość dziewczyn szuka tam facetów przystojnych, dobrze ustawionych, lubiących podróże zagraniczne. Nie jestem szpetny, ale do ideału z hoolywood sporo mi brakuje. Poza tym wolałbym poznać dziewczynę podobną do mnie tzn. spokojną domatorkę, więc raczej klub i serwisy randkowe odpadają. Co moglibyście mi poradzić? Gdzie szukać spokojnych dziewczyn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno poznasz na oddziale psychiatrii sądowej o maksymalnym zabezpieczeniu leżąc całymi dniami w łóżku przypięty pasami,w kaftanie,pod derą,w pampersie na dupie zaćpany haloperidolem albo w izolatce i bedziecie sobie leżeć we dwoje w tym łóżko lub bara bara do woli w izolatce.(najwyżej popatrzysz sobie na młode pielęgniarki) .jak jesteś chory to niema o czym myśleć.do choroby automatycznie dostajesz od ludzi nieodłączny bonus samotności która jest równie wieczna jak choroba psychiczna.podwójnie przejebane.wówczas pozostaję znalezć sobie pasje i mieć wyjebane na dziewczyny tak jak mają one wyjebane na ciebie.a kiedy jesteś na oddziale dowolnej detencji to lepiej umrzeć aby już nie oglądać w kólko każdego poranka tego samego białego sufitu i nie czuć bólu codziennych zastrzyków i nie czuć samotności.kiedy świat sie od ciebie odwraca ty też musisz sie od niego odwrócić bo na nic innego nie zasługuje.dziewczyny które sie do ciebie dobierały można i jest obowiązek oskarżyć z art 169 k.k. (czyny nierządne na osobie niepoczytalnej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Moją uwagę przykuło to zdanie:

Zasadniczo przyciągam osoby o usposobieniu egocentrycznym, które lubią wykorzystywać znajomość jednostronnie, więc jestem ostrożny w nawiązywaniu kontaktów.
Może trudno Ci wyznaczać granice w relacjach międzyludzkich? Jeśli tak, to nawet gdy poznasz jakąś dziewczynę, to nie masz pewności czy nie będzie w tej relacji stawiać siebie na pierwszym miejscu.

Na temat tego, gdzie poznać - skrótowo rzecz ujmując - tam, gdzie dziewczyny bywają. 8) Jeśli jesteś typem "mola książkowego", to może biblioteki, księgarnie? Niektóre portale randkowe mają bardziej rozbudowane kryteria opisu własnej osoby, więc również tam można znaleźć domatorki.

A nieraz bywa tak, że "znajduje się wtedy, gdy się nie szuka". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bebok12345, mam podobne doświadczenia, a tym, że szukałam faceta :)

domatorzy i introwertycy, ludzie spokojni itp. nie mają gdzie poznać kogoś z podobnym usposobieniem. Jedynie przypadek może ich zetknąć, np. przez znajomych (o ile się ich ma), na jakimś kursie, na forum. Ja przypadkiem na portalu randkowym poznałam mojego obecnego. I w ogóle mu napisałam, że nie będziemy razem. Ale liczyłam na to, że jeśli się zakumplujemy, to może on ma brata albo jakichś fajnych kolegów. Jeśli nie przez taki portal, to też nie miałabym gdzie kogoś poznać. A na tym portalu jak mówisz, sami podróżnicy, sportowcy, ludzie, co lubią adrenalinę, aktywność, pieniądze, są ustawieni w życiu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się zgodzę z tym, że na portalach randkowych sami ludzie sukcesu, sportowcy itp., bo przecież ja tez bywałam na takich portalach, a jestem przeciwnością takich ludzi ;) Domatorom chyba tym bardziej z pomocą przychodzi internet w tych sprawach, no bo nam ciężko wyjść na miasto i poznać kogoś w klubie... Nota bene nie rozumiem po co ci, co nie mają problemów z nawiązywaniem kontaktów w realu szukają znajomości przez internet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo przyciągam osoby o usposobieniu egocentrycznym, które lubią wykorzystywać znajomość jednostronnie

Musisz sobie odpowiedzieć dlaczego tak było do tej pory i zmienić to, otworzyć się na osoby wartościowe.

 

Nie mam tyle odwagi, żeby zagadywać do dziewczyn na mieście, poza tym nie wiem jak dana zareaguje.

Najgorsze co może cię spotkać ze strony osoby, którą chcesz lepiej poznać, to odmowa. Proponujesz, ona mówi tak albo nie, akceptujesz jej wybór. Jak nie, to poznasz kogoś innego. Trzeba spotykać ludzi. Ćwiczyć się w nawiązywaniu kontaktów.

 

Gdzie szukać spokojnych dziewczyn?

Na forum dla chorych psychicznie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem swoich sił na serwisach randkowych, ale większość dziewczyn szuka tam facetów przystojnych, dobrze ustawionych, lubiących podróże zagraniczne. Nie jestem szpetny, ale do ideału z hoolywood sporo mi brakuje. Poza tym wolałbym poznać dziewczynę podobną do mnie tzn. spokojną domatorkę, więc raczej klub i serwisy randkowe odpadają. Co moglibyście mi poradzić? Gdzie szukać spokojnych dziewczyn?

 

Portale randkowe to marne miejsce na takie poszukiwania, po co Ci dziewczyna, które leci na kasę, piękną twarz i tym podobne? I powiedzmy, że jest głownie zainteresowana fizycznym aspektem kochania się?

 

W tym wieku można poznać dziewczynę na każdym kroku, zapisz się na jakieś koło zainteresowań, chórek, warsztat zrzeszający ludzi w Twoim wieku i bardzo prawdopodobne, że jakaś osoba się znajdzie. Osoba, która interesuje nie tylko Twój samochód, dobrze płatną praca i tym podobne profity, ale także inne sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem spokojną osobą, która właściwie ma ten sam problem co Ty-nie mam pojęcia jak I gdzie spotkać ludzi o podobnym usposobieniu. Różnica jest taka, że mam mniej lat troche od Ciebie (20) I jestem dziewczyną, a więc pytanie, które sobie zadaje to "Gdzie poznać chłopaków (ale też ogólnie znajomych, przyjaciół), którzy nie imprezują I nie piją tylko po to aby się upić?". Jak narazie nie znalazłam odpowiedzi...Może po prostu tacy ludzie chodzą własnymi ścieżkami, są jak..cienie ;) Nie widać nas I przez to ciężko znaleźć znajomych właśnie takich ja my sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro lubisz grać, to może na jakimś vortalu ulubionej gry możesz poszukać. Dziwne, że na stronach randkowych nie udało Ci się nawiązać sensownej znajomości. Trochę czasu trzeba poświęcić na rozmowy.

 

konw,

Skąd jesteś? :mrgreen::oops: Może będę w stanie Ci pomóc :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio mam dylemat, bo tak naprawdę czasem chciałbym kogoś poznać. Chociaż wiem, że na razie muszę ustabilizować swój stan zdrowotny.

Swego czasu, gdy grałem w pewne mmorpg - a czym bardziej bajkowe, tęczowe, zwierzątkowe - tym więcej w nim spotkałem kobiet. Więc możesz szukać mmorpg w stylu anime - a uwierz mi, że jest jedno, a może i więcej które posiadają nawet tylko polską społeczność i nie mają fuzji serwerów globalnych.

Chociaż na tylko internetowej miłości możesz się przejechać. Mam z tym pewne doświadczenia...

Możesz też grać w PokemonGO, dołączyć do jakiejś innej społeczności - jakieś hobby? Nie musi być koniecznie sport, taka kostka rubika czy programowanie - czym prostsze, tym zrzesza więcej pań (webdev, python, i te sprawy). Na uczelni prywatnej na której się uczę, zajęcia prowadzi dorabiając sobie nauczycielka z LO której zespoły zwyciężają w konkursach programistycznych w całym województwie.

Nie mów mi, że się nie da. Ale fakt, może być ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×