Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy


Devil999

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Gdzie moge znaleźć pomoc w miescie warszawa.. Od kilku lat choruje najprawdopodobniej na depresje, fobie spoleczna, zaburzenia osobowoscci i takie tam.... Nie mam pieniedzy bo stracilem kolejna prace z wiadomych przyczyn, nie moge sie zarejestrowac jako bezrobotny bo mnie skreslili z wiadomych przyczyn, zaraz strace dach nad glowa bo nie zaplace wlascicielowi... Ludzie co ja mam robic? Ta choroba mnie zabija nie moge normalnie funkcjonowac.... Nie mam nikogo kto moglby mi pomoc... Ani pieniedzy na psychiatre i zaraz na mieszkanie... Chyba naprawde czas to zakonczyc wszystko ludzie gdzie szukac pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Gdzie moge znaleźć pomoc w miescie warszawa.. Od kilku lat choruje najprawdopodobniej na depresje, fobie spoleczna, zaburzenia osobowoscci i takie tam....

Czyli na wszystko, co udało mi sie odnaleźć w necie w przystępnej formie.

No od kilku lat czytam o tym i nie mam juz sil na to gdzie moge znalezc pomoc? Nie mam nikogo wiectu pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsystko zaczelo sie gdy pierwsza dz8ewczyna mnie zostawila, 10 lat temu, do tamtej pory mialem znajomych przyjciol itp. Zamknalem sie wsobie i sie od wszystkich stopniowo odsuwalem... Zaczely sie kompleksy i fobia spoleczna, bardzo mocno schudlem i wygladam jak trup chyba ze stresu. Wiele razy probowalem cos zmieniac. Zadbac o siebie przytyc ladnie ubrac. I nic nie poomaga. To przez strate pracy to przez ludzi dziwnie patrzacych lub dokuczajacych mi. Wpadalem znowu w depresje.... Nie lubie ludzi nie oubie siebie. Ciagle wyrzucaja mnie z pracy bo nikt nie chce z dziwakiem pracowac... Potrzebuje terapii i lekow na depresje. Zaraz strace dach nad glowa i to mnie jeszcze bardziej dobija. Gdzie szukac pom9cy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Gdzie moge znaleźć pomoc w miescie warszawa.. Od kilku lat choruje najprawdopodobniej na depresje, fobie spoleczna, zaburzenia osobowoscci i takie tam.... Nie mam pieniedzy bo stracilem kolejna prace z wiadomych przyczyn, nie moge sie zarejestrowac jako bezrobotny bo mnie skreslili z wiadomych przyczyn, zaraz strace dach nad glowa bo nie zaplace wlascicielowi... Ludzie co ja mam robic? Ta choroba mnie zabija nie moge normalnie funkcjonowac.... Nie mam nikogo kto moglby mi pomoc... Ani pieniedzy na psychiatre i zaraz na mieszkanie... Chyba naprawde czas to zakonczyc wszystko ludzie gdzie szukac pomocy?

 

Wróć do rodziców i mieszkaj z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×