Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
klex

Poznam borderlinke

Rekomendowane odpowiedzi

Poznam bordelinke tak właśnie taką, uważam że takie kobiety są najlepszymi kochankami na świecie, są jak narkotyk, najlepiej z ostrym chadem. Jako osoba wrażliwa ze skłonnościami masochistycznymi potrzebuję takiego motoru i manipulacji oraz skłonności do przekraczania granic dodaje mi to energii i wigoru oraz nadaje sens życia. Takie osoby dają niezwykłe emocje, uniesienia, radość, ekscytacje są ogromnie namiętne i ponętne dają burzliwe i intensywne gorące romantyczne uczucia.

Borderlinki górą :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
klex, doczytałam że jesteś masochista, wszystko jasne :lol::uklon:

Dokładnie, jakiś czas temu miałem kontakt z taką osobą brakuje mi tego smaczku żeby ktoś mnie tak sponiewierał, zwyzywał, napastował. Kocham to ten dreszczyk emocji, moja psychika nie może się bez tego obejść, normalnie zwykła nuda a tak są intensywne uczucia, coś się dzieje :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Takie osoby dają niezwykłe emocje, uniesienia, radość, ekscytacje są ogromnie namiętne i ponętne dają burzliwe i intensywne gorące romantyczne uczucia.

Tak, zwłaszcza radość.

To już podchodzi pod parafilię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
brakuje mi tego smaczku żeby ktoś mnie tak sponiewierał, zwyzywał, napastował. Kocham to ten dreszczyk emocji.

Latająca za Tobą kobieta z tasakiem kuchennym do mięsa po domu. :105:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brakuje mi tego smaczku żeby ktoś mnie tak sponiewierał, zwyzywał, napastował

:papa:

pejcze , latexowe dresy, podwieszki i haki już pewnie czekaja w szafie na wybranke .

Proponuję przed miłością zażyć sporą dawkę amfy , bedzie intensywniej .

Chyba dobrze ,że tutaj trafiłeś Klex , pewnie jakaś puszysta szajbuska się tutaj znajdzie ,w każdym bądż razie życzę powodzenia ,,, tylko sie się poduście ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety brak chętnych może to i dobrze :roll: moje autodestrukcyjne skłonności i masochistyczne popędy spełzły na niczym. Historie z nożem z życia wzięte ale są i dobre strony, ciekawe czy ktoś miał podobne doświadczenia :roll: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arhol, Ej, ten Pan wygląda jakby dogorywał czyli rozumiem że tak wygląda człowiek z pogranicza nieświadomy zagrożenia :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przeczytaniu twojego bloga doszedłem do wniosku że się nadajesz, tylko jako kontakt ze mną jako jednostką wysoce zdemoralizowaną może być równie niebezpieczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem wszystkich uspokoić nikogo nie szukam :mrgreen: chciałem tylko wywołać dyskusję na temat wchodzenia w głębokie relacje z osobami mające destrukcyjne cechy.

Zamykam temat :smile: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nie wierzę Ci. Pewnie jakaś borderka zalazła Ci za skórę. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym sie nie dała podduśic nikomu, nawet jakbym była z kims kupe lat , nie miałabym do nikogo takiego zaufania, sama moge poddusic kogos od czasu do czasu hehe,

borderzy sa trudni na co dzień, wiec jak sie bierze kogos z jednego powodu to akceptuje sie też wady a wydaje mnie sie ,ze kolega za wygodny, chciasłby od zycia tylko to co fajne a jak przestaje byc fajnie to dziekuje , takie odniosłam wrazenie,

same preferencje to kazdy jakies ma hihi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a to pan . który zginął podczas sztuki podduszania. jak to pisał Jacek Cygan jakie życie taka śmierć hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Borderliniczka będzię Cię być może zdradzać częściej niż inna sfrustrowana związkiem kobieta , ale za to na początku wiadomo wszystko będzie pysiu-pysiu albo w ryj (i to całkiem serio) jak chcesz zostać fuck-buddym to polecam ; z małoma przypadkami się spotkałem gdzie nie zmieni się w sekundę korbka i będzie atakować. Przeżyłem na własnej skórze, poświęciłem się - nawet tego nie wie do tej pory. Moja rada : trzymaj się z daleka, ale jak chcesz próbówać to może trafisz na taką, która może kooperować i porozumiewać się jak cywilizowani ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi