Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam.


Bluepb

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

nikt nie jest tak beznadziejny jak Ty siebie oceniasz. To tylko Twoje "skrzywione" widzenie siebie. Nawet jeśli nie jesteś "super" to z pewnością masz wiele zalet i jest cała banda ludzi gorszych od Ciebie. Gorszych, ale mających się za lepszych niż są, lub tak o sobie myślących i mówiących. Takie myślenie pozwala im żyć i funkcjonować w tym popieprzonym świecie. Musisz zacząć doceniać swoje dobre strony i pokazywać je oraz polubić siebie i przestać udowadniać wszystkim jaka jesteś beznadziejna. Takim postępowaniem uniemożliwiasz ludziom na prawdziwe poznanie Ciebie.

Wiem, że nie jest łatwo polubić siebie, czy próbowałaś jakiejś psychoterapii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgość się. Jest tutaj aktywnych kilka takich osób, które są beznadziejne, nie mają przyszłości, są brzydkie itd., oczywiście wg nich samych. A co się stanie, jeśli już znajdziesz taką osobę? Będziecie wspólnie narzekać?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, troll pierwsza klasa

 

Witamy na forum.

 

 

dokładnie .

Niemampomysłu, potrzebny Ci taki psychol , który jutro będzie każdego dnia wieszał się na lince , albo skakał na golasa do lodowatej wody w płytkim jeziorze i straszył ,że Cie zamorduje .

Normalnie porównując sie do innych przyje----bańców jestem okazem zdrowia . :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez w szkole nieszlo, szczegolnie z matematyki, ale na swoim polu manewru czuje sie madrzejszy. Mozna sie dobrze uczyc i studiowac to co dadza, mozna tez sie gorzej uczyc i rozwijac swoje zainteresowania az do stopnia w ktorym Cie ktos zatrudni, wiec mowienie ze sie nie ma przyszlosci jest nie na miejscu zwlaszcza w wieku 20l.

 

Ja też nie miałem nigdy dziewczyny mam też mam 21lat i do tego nie mam perspektyw na przyszłość chyba szukasz kogoś takiego jak ja. 8)

:pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam cały Twój wątek i mam dość. Nie dość, że brzydka, głupia, to jeszcze maruda. ;) Może w ramach sprzeciwiania się światu napiszesz trzy swoje zalety? Coś tam musi być, na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×