Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wam.


Jabseu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam 19 lat, jestem maturzystą, nie jestem do końca pewien czy mi coś dolega, ale mam pewne wątpliwości, nie jest ostatnio ze mną dobrze, a za kilka miesięcy matura, za parę dni 100dniówka, a ze mną tylko gorzej.

Mam co raz to większy wstręt do swojego otoczenia, przestałem ufać komukolwiek, zawsze starałem się być szczery(choć nie zawsze wychodziło), jednak ostatnio doszedłem do kilku wniosków które mnie dobiły, otóż przez całe moje życie byłem odrzucany, maściłem każdą szansę, każdą okazję, jestem w kłótni z każdym z domowników, nie mam już nikogo, z kim chciałbym szczerze porozmawiać i się wyżalić, same porażki, trudno zebrać mi się do czegokolwiek, nawet do prostych czynności, nie potrafię się uczyć, nie wiem jak dotrwałem do klasy maturalnej, straciłem wiarę w ludzi, nikt mnie nie chce, wydawało mi się że jestem naprawdę w porządku, śmiali się z moich żartów, mówili że mnie lubią, ale gdy tylko próbowałem się do kogoś zbliżyć, zawsze byłem odrzucany, nie rozumiałem czemu wiele osób mniej atrakcyjnych ode mnie potrafi się zakochać, i być kochanym, teraz już nie mam żadnych celów i marzeń, chciałbym tylko umrzeć, jednak jestem za slaby by to zrobić, nawet nie umiem dobrze opisać tego co tak naprawdę się dzieje, jednak jest mi bardzo źle, nie chcę by słońce jutro wstało, nie chcę się jutro budzić, nie wysypiam się, wstaję o 2-4 w nocy i nie mogę usnąć przez kilka godzin choćbym nie wiem jak był zmęczony, nie wiem co się ze mną dzieje... proszę o pomoc :hide: nie widzę dla siebie żadnej przyszłości, nadziei, jestem jeszcze młody, a czuję się skończony, stary...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

przeżywasz jakieś załamanie nerwowe i dlatego dobrze by było, gdybyś skorzystał z pomocy psychoterapeuty. On zdecyduje jaka forma pomocy będzie dla Ciebie najlepsza, a przede wszystkim będziesz miał możliwość wygadania się i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, jakie Cię dręczą. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy skłóciłeś się z bliskimi i nie masz z kim porozmawiać o swoich problemach. Nie zwlekaj, bo szkoda by było, gdybyś z powodu załamania zawalił szkołę i maturę.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×