Skocz do zawartości
Nerwica.com

stan na dzisiaj i kilka pytań


JKB

Rekomendowane odpowiedzi

rano pobudka , nie mogę spać , przewracam się z boku na bok i czuje jak mam całe ciało sztywne. Przez to boli mnie szyja i plecy. Dobra wstaje, szkoda leżeć i tak nie usne juz. Naraz czuje jak mój żołądek jest jak balon - wielki, spuchniety od nagromadzonego w nim powietrza. Próbuje mi się odbić, ale nie mogę tak jakby ktoś scisnal mój żołądek , a może przełyk i powietrze które próbuje wydostać się na zewnątrz utknelo gdzieś między żołądkiem a gardłem. Biorę Tribux lek który działa rozkurczowe,  poprawia motoryke jelit, stosowany w nerwicy żołądka i ZJD. nie działa :( dalej uczucie skurczów żołądka, dochodzi ból głowy, drżenie ciała, czuje jak atak lęku chce mnie dopaść. Próbuje nad nim zapanować , przekierowując myśli na coś innego - niestety objawy somatyczne są na tyle duże , że przysłaniaja mi zdrowo rozsądkowe  myślenie. Naraz czuje potrzebę pójścia do toalety.... po załatwieniu potrzeb fizjologicznych wszystkie objawy mijają. Nic mnie nie boli - może lek zaczął działać ??? Czytając to co napisałem , widzę czysta nerwice. Aczkolwiek nasuwa się parę pytań , na które może ktoś na forum zna odpowiedzi :) wspomnę tylko , że przy poprzedniej nerwicy lekarze medycyny mówili że organiczne zdrowy , tylko ma nerwice. Lekarze medycyny naturalnej stwierdzili zakwaszenie organizmu i grzybicę jelit . Ciekawe bo czytając ich statystyki to wg nich 80% społeczeństwa to ma. Dostałem zioła + mikrolementy, które wg etykiet są na wszystko co dotyczy układu pokarmowego. Pomogły objawy minęły , ale co mi naprawdę było do tej pory nie wiem. Tak więc moje pytanie nr 1 czy to może być grzybica układu pokarmowego (na gastroskopi i kolonoskopii było czysto). Mamy do biały język ( pokazałem lekarzowi powiedział żeby olać bo to może być od setek innych rzeczy) co niby ma sugerować grzybicę. Czytając skutki grzybicy to m.in. zaburzenia nerwicowe,  bóle żołądka, itd.

2. Nie mogę spać w nocy - wieczorem padam po 3 h się budzę i zasypiam za 2h na jakieś 3 znowu. I tak już kilka miesięcy. Budzi mnie albo ból żołądka, albo brzuch jak balon, sztywność ciała a przez to ból. A najczęściej dziwne uczucie jakby ciało zeszytwnialo lub dostało skurczu , a noga dostaje drgawek. Brak magnezu ???

3. Czy po sulpirydzie 2x50 mogą być jakieś jazdy ??? Np spadki ciśnienia ????

 

dziękuję za odpowiedzi i trzymam kciuki za wszystkich, którzy walczą z ta paskudna przypadłościa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×