Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpital? Podkarpacie


Gość Expresia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat, wiem, że nikt nie podejmie za mnie tej decyzji, ale liczę na Wasze porady. Depresję leczę 3 rok, uczęszczam na terapię, biorę leki, jednakże wciąż wraca, nawroty są bardzo silne. Ostatnie kilka dni nie wstaję już z łóżka, nie mam siły, chociaż bardzo chcę walczyć. Rodzina mnie wspiera, jednak myśli samobójcze są natarczywe, wciąż myślę o tabletkach, od których mam dostęp. Boję się zostawać sama, bo sobie nie ufam. Mam 18 lat, nauczanie indywidualne. Moja terapeutka wspomniała kolejny raz o szpitalu, bardzo się tego boję, a moi rodzice jeszcze bardziej. Ja jestem gotowa podjąć ten krok, jeśli miałby mi pomóc. Potrzebuję intensywnej opieki i terapii, chcę się podnieść. Bardzo się obawiam pójść na oddział. Czy polecacie jakiś szpital na Podkarpaciu? Może oddział młodzieżowy w Łańcucie? Jestem gotowa pracować nad sobą, boję się jednak że to miejsce jeszcze bardziej mnie przygnębi i przerazi. Myślicie, że powinnam? Jak porozmawiać z rodzicami? A szkoła i edukacja? I tak już powtarzam drugą klasę liceum.

 

Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie tak jak opisujesz to teraz to dobrze by było pójść.Znalazłem coś takiego http://www.cm-lancut.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&sub=20&menu=55&strona=1 może warto jakoś próbować załatwić miejsce? Z doświadczenia wiem że w klinikach są dużo lepsi lekarze niż w zwykłych psychiatrykach,mniej pacjentów więc większe zainteresowanie w stronę pacjenta i lepsze warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to nie jest konkretnie podkarpacie, ale stosunkowo niedaleko, kiedys dostalam tam skierowanie jako nastolatka, bo maja tam taki oddział Psychiatrii dla dzieci i młodziezy. To jest klinika

 

http://www.spsk1.lublin.pl/index.php/kliniki/70-i-klinika-psychiatrii-psychoterapii-i-wczesnej-interwencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak byłem właśnie tam! Na głuska i jak najbardziej polecam.Dopiero tam mnie prawidłowo zdiagnozowali i jestem im niezmiernie wdzięczny.Świetna klinika,super lekarze jeśli chodzi o wiedzę itp. Opieka i warunki nieporównywalnie lepsze niż w normalnych psychiatrykach a gdy ja byłem lepsze niż w normalnych szpitalach nie psychiatrycznych.Ogólnie w porównaniu do innych psychiatryków to ta klinika to jest hotel.Jeśli sam miał bym gdzieś iść to tylko tam.Jeśli się leczyć i jest możliwość się tam dostać to szedł bym w ciemno.Byłem tam na oddziale młodzieżowym i w porównaniu do psychiatryka zaraz obok na Abramowicach to niebo a ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×