Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość toya75

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Rekomendowane odpowiedzi

69290520_703520510072384_550356580598965

A to Luluś. ^^ (wybaczcie za bałagan w tle)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje dwa kocury z trzech, które przebywają teraz tylko na dworze podrzuciły mi na wycieraczkę dwie zagryzione myszy. Ciekawe, czy jak wrócę z pracy, to też zastanę takie "prezenty"? Przynajmniej wiem, że potrafią polować, bo jak siedziały w domu, to beczki ledwo się ruszały. Teraz wreszcie wyglądają jak koty. Z wyjątkiem mojego Kubusia, który jako jedyny został w mieszkaniu i wychodzi ze mną tylko na smyczy. Jest na diecie i już trochę schudł, ale jeszcze tłuszczyku ma za dużo. Kubuś wbrew pozorom jest mimo swojej wielkości i wagi bardzo zwinny. Nic nie miało prawa wpaść latem przez okno. Sama byłam zaskoczona szybkością mojego mruczusia, który zazwyczaj nie robi nic innego jak tylko śpi w moich nogach :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilith moja sp. kotka też przynosiła myszki pod drzwi :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Jurecki napisał:

@Lilith moja sp. kotka też przynosiła myszki pod drzwi :smile:

:D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Wirginia Zachodnia napisał:

Będą myszki, będą ptaszki. Będzie obiad dla pani. 

Jak Kubuś jeszcze wychodził na dwór i miałam otwartą klapkę w drzwiach, to potrafił mi znosić w środku nocy świerszcze, chrabąszcze, ptaszki i puszczać, albo targać w pysku i warczeć do momentu aż nie spotkał na drodze miotły, z którą oczywiście zawzięcie toczył walkę o swój łup :D Ja tu sobie smacznie spałam, a ten mi jakieś bzyczące bydle puścił, które śmigało po domu jak mały samochodzik. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja chciałbym mieszkać z szympansem. Szympans to prawie człowiek. Byłby moim przyrodnim bratem. Chodziłbym z nim na spacery, na zakupy, gdziekolwiek indziej. Wysłuchałby moich smutów i pogłaskał po głowie. Podszkoliłbym go też i żaden dres by nie podskoczył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Psychoanalepsja_SS napisał:

A ja chciałbym mieszkać z szympansem. Szympans to prawie człowiek. Byłby moim przyrodnim bratem. Chodziłbym z nim na spacery, na zakupy, gdziekolwiek indziej. Wysłuchałby moich smutów i pogłaskał po głowie. Podszkoliłbym go też i żaden dres by nie podskoczył.

Piękna wizja 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, utrapienie napisał:

Chcę mieć wreszcie kotkę. ❤️

Może to przeoczyłam - dlaczego nie możesz mieć kota?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, karanfil napisał:

Może to przeoczyłam - dlaczego nie możesz mieć kota?

Niestety wynajmuje mieszkanie i właścicielka ma problem co do zwierząt. Są nowe meble, nie jest zabezpieczony balkon. Nie chce się zgodzić na kota. W przyszłym roku planuje rozejrzeć się za innym mieszkaniem, takim, gdzie zwierzęta są mile widziane. ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, utrapienie napisał:

Niestety wynajmuje mieszkanie i właścicielka ma problem co do zwierząt. Są nowe meble, nie jest zabezpieczony balkon. Nie chce się zgodzić na kota. W przyszłym roku planuje rozejrzeć się za innym mieszkaniem, takim, gdzie zwierzęta są mile widziane. ❤️

Rozumiem. Warto poszukać, może akurat ;)

@cynthia piękny pan papug ❤️

Moje kocio już tu gościło, ale się przypominamy:

37398799_1794438603972284_9116616518723960832_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, utrapienie napisał:

Od dawna kochasz koty?

Od zawsze ;) podobnie jak gryzonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, utrapienie napisał:

Sama kiedyś wynajmowałam mieszkanie, więc ją rozumiem. Gdy zapewnimy kotku drapaki i będziemy regularnie przycinać pazurki, to mebli nie zniszczy. Ale trzeba pilnować, ona Was nie zna, więc się pewnie boi. No ale po to jest kaucja.

Inna sprawa z balkonem, tu faktycznie powinien być zabezpieczony 🙂 Albo chociaż siatka na oknie.

Cóż, wygląda na to, że sobie na kotka poczekasz, ale jak już z Tobą zamieszka, to na długie lata ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koty są wspaniałe !!! Małe pieski też są sympatyczne !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi