Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, utrapienie napisał:

Niestety wynajmuje mieszkanie i właścicielka ma problem co do zwierząt. Są nowe meble, nie jest zabezpieczony balkon. Nie chce się zgodzić na kota. W przyszłym roku planuje rozejrzeć się za innym mieszkaniem, takim, gdzie zwierzęta są mile widziane. ❤️

Sama kiedyś wynajmowałam mieszkanie, więc ją rozumiem. Gdy zapewnimy kotku drapaki i będziemy regularnie przycinać pazurki, to mebli nie zniszczy. Ale trzeba pilnować, ona Was nie zna, więc się pewnie boi. No ale po to jest kaucja.

Inna sprawa z balkonem, tu faktycznie powinien być zabezpieczony 🙂 Albo chociaż siatka na oknie.

 

Cóż, wygląda na to, że sobie na kotka poczekasz, ale jak już z Tobą zamieszka, to na długie lata ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2019 o 11:34, Aurora88 napisał:

Sama kiedyś wynajmowałam mieszkanie, więc ją rozumiem. Gdy zapewnimy kotku drapaki i będziemy regularnie przycinać pazurki, to mebli nie zniszczy. Ale trzeba pilnować, ona Was nie zna, więc się pewnie boi. No ale po to jest kaucja.

Inna sprawa z balkonem, tu faktycznie powinien być zabezpieczony 🙂 Albo chociaż siatka na oknie.

 

Cóż, wygląda na to, że sobie na kotka poczekasz, ale jak już z Tobą zamieszka, to na długie lata ^^

 

Zdecydowanie swobodniej jest gdy nie napinasz się z powodu możliwości uszkodzenia mebli. Zwierzak nie rozumie a karanie go za to, czego nie rozumie, mi osobiście wydaje się być bestialskie. Mój kot nawet sufit osrał (nie wiem jak :D).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/malutkikucys?fbclid=IwAR20qZa5CQtIXfV26a40FCANmH8DRZXKILxIV49426ptYCF7r2CacaZ

Maleńki, przerażony kucyk. Pomóż go uratować!

PILNE!
big_e343aec4-8057-46ca-8c3f-f8f1a61b0228.jpg

Rozpoczęcie: 6 Kwietnia 2020

Zakończenie: 15 Kwietnia 2020

Kochani, to maleństwo woła o pomoc. Nastały ciężkie czasy dla nas ludzi, ale i dla zwierzaków.

content_484ac6d4-093a-4612-9ec4-aa6afac12cdf.jpg

Ten maluch ma 2 lata, a już czeka go śmierć... Niestety właściciele zwierząt w całej tej sytuacji niekiedy podejmują złe decyzje. Teraz dla ludzi ważna jest każda złotówka, nawet kosztem końskiego życia.

Bardzo prosimy o pomoc dla kucysia.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co bardziej rozwinęłoby moje umiejętności socjalne: kupno jakiegoś gada czy psa.

Chodzi o stworzenie które nauczyłoby mnie troszczyć się i opiekować innymi, empatii.

Edytowane przez Stojan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu ja lekko zdołowany z moim Karolkiem (nie żyjącym szczurkiem):

https://photos.app.goo.gl/oyCfuVHvi5SLyPCK6

tu Patrycjusz w klatce (też nie żyję pech bo niestety musiał być schorowany już jak go kupiłem)

https://photos.app.goo.gl/tXE5w492E4pSkz1D7

a tu z kolei Jakub z Karolkiem:

https://photos.app.goo.gl/dnu4LGaaEGwjazGeA

z jakoś zdjęć sorry w ogóle miałem pecha z tym szczurkami.. bo półtora roku żyli i umarły...

mam nadzieje że są w szczurzym raju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michu95 napisał:

z jakoś zdjęć sorry w ogóle miałem pecha z tym szczurkami.. bo półtora roku żyli i umarły...

 

Niestety szczurki tyle żyją. Czasem dłużej, dwa i pół roku, ale też mi się zdarzało, że tylko półtora roku się nimi cieszyłam.

Tyle szczurów pożegnałam, że teraz mam kota. Nie jestem w stanie psychicznie znieść straty, ale szczury są przecudowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×