Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kociomaniakiem. Niestety na razie nie posiadam własnego, ale obiecałam sobie, że w przyszłym roku nie ma od tego odwrotu. Muszę jedynie zapytać właścicielki mieszkania czy zgodzi się na taką słodką kuleczkę. 

 

A! I żeby nie było, to psy też uwielbiam, tak jak i inne zwierzęta. ;)

Edytowane przez utrapienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się ;) Z tym, że wynajmuję raczej małe mieszkanie (coś koło 40m2), wszystkie meble są właścicielki, jest balkon (trzeba będzie go zabezpieczyć). Na razie jeden kociak wystarczy. I tak przede wszystkim ona musi wyrazić na to zgodę. Jest ciężej znaleźć mieszkanie, bo ludzie bardzo czepiają się o zwierzęta, głównie o koty. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, utrapienie napisał:

@Aurora88, jeeeej! Zakochałam się. Jest przepiękny. ;) Od kiedy go masz? 

O zeszłego sierpnia ;) Urodzony 10 maja 2018. Całe życie marzyłam o kocie, matka mi mówiła "wyprowadzisz sie, to będziesz miała". No i w sumie wyprowadziłam się i mam :D 

 

13 minut temu, Lusesita Dolores napisał:

To moja sunia 🙂

Cudowna jest ^^ ile ma latek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym mieszkać z szympansem. Szympans to prawie człowiek. Byłby moim przyrodnim bratem. Chodziłbym z nim na spacery, na zakupy, gdziekolwiek indziej. Wysłuchałby moich smutów i pogłaskał po głowie. Podszkoliłbym go też i żaden dres by nie podskoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Psychoanalepsja_SS napisał:

A ja chciałbym mieszkać z szympansem. Szympans to prawie człowiek. Byłby moim przyrodnim bratem. Chodziłbym z nim na spacery, na zakupy, gdziekolwiek indziej. Wysłuchałby moich smutów i pogłaskał po głowie. Podszkoliłbym go też i żaden dres by nie podskoczył.

Piękna wizja 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karanfil napisał:

 

Może to przeoczyłam - dlaczego nie możesz mieć kota?

Niestety wynajmuje mieszkanie i właścicielka ma problem co do zwierząt. Są nowe meble, nie jest zabezpieczony balkon. Nie chce się zgodzić na kota. W przyszłym roku planuje rozejrzeć się za innym mieszkaniem, takim, gdzie zwierzęta są mile widziane. ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, utrapienie napisał:

Niestety wynajmuje mieszkanie i właścicielka ma problem co do zwierząt. Są nowe meble, nie jest zabezpieczony balkon. Nie chce się zgodzić na kota. W przyszłym roku planuje rozejrzeć się za innym mieszkaniem, takim, gdzie zwierzęta są mile widziane. ❤️

 

Rozumiem. Warto poszukać, może akurat ;)

 

@cynthia piękny pan papug ❤️

 

Moje kocio już tu gościło, ale się przypominamy:

 

 

37398799_1794438603972284_9116616518723960832_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×