Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

@Lilith, ona jest dodatkowo specyficznie pręgowana, więc jasna strona mordki jest "uśmiechnięta", a ciemna sprawia wrażenie groźnej. Ciekawe masz spostrzeżenia. Pytanie, czy kot upodobnił się do właściciela, czy właściciel do kota? ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super macie te koty, mój na tym zdjęciu letnim wygląda jak nieszczęście ;/ Nie przypomina to zielonych pastwisk, a spaloną słońcem ziemię, a sam kot był wtedy chudy jak kościotrup. Jak dożyję, nie planuję mieć w przyszłości kota. To nie zabawka, a mam małe chęci i jeszcze mniejsze umiejętności, żeby utrzymywać kota w dobrym zdrowiu i szczęściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Liber8, moje kocio latem wygląda jak szkielet, a zimą jak pączuś, to kwestia pory roku i jej trybu życia. Jeżeli jest zaszczepiony, odrobaczany i nie widzisz żadnych zmian w zachowaniu czy objawów, które wzbudziłyby Twój niepokój, to nie widzę powodów do zmartwień ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista , ale masz Bandziora .

 Ja mam dwie samiczki , jedna rozetę , drugą krótkowłosą  .

 Zajebiste zwierzątka , ciężko je gdziekolwiek zakwalifikować , mają swój niepowtarzalny zwierzęcy charakter i jak tylko usłyszą otweranie lodówki , wpadają w trans i piszczą jedna przez drugą głośno i natrętnie .

 W lodówce ich przysmak sałata lodowa i świeże ogórki .

 Bardzo lubię świnki morskie (-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2019 o 16:32, Lilith napisał:

piękne

Przez wiele lat każdą wolna chwilę spędzałem na wystawach ze swoimi albo by podziwiać inne . Moją pasją była też kocia fotografia albo koci reportaż jak kto woli . Może jeszcze kiedyś wrócę .. by podziwiać np. devony

 

devon.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×