Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

A możesz napisac do jakich wymiarów i wagi czy metoda prób i błędów?

wymiary 300x700 a rozmiar do 100 kb

tyle miało moje zdjęcie. ale jak wejdziesz na jakies inne zdjęcie na tym temacie prawym przyciskiem myszy to pokaże ci się pasek, a na nim, na samym dole są "własciwości ". jak klikniesz na nie, to wyświetli ci się jaki ma rozmiar obrazek i ile waży

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdjec nie dolacze bo duzo by tego bylo.Uwilbiam zwierzaki ale nie mam zadnego domowego przyjaciela.Za to mam hodowle zwierzat ozdobnych gryzoni i gadow

strasznie duzo pracy przy tym,sprzatanie i karmienia ale to moje zajecie i je

bardzo lubie,pomaga mi sie odstresowac.Pogadam sobie do moich chomiczkow

krolikow czy wezy.Fajne hobby:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DIDADO mam kota prawie takiego samego jak Ty też tri kolor pers i Kaska sie nazywa a oprócz niej jeszcze Zużkę i Tuśka.wszystkie piękne i kochane.mam totalnego bzika na ich punkcie.niestety fotek nie wyślę bo nie umiem .są one całym moim życiem.gdyby nie one to nie wiem jak by wyglądało moje zycie i choroba a jeszcze królik jest ale mało kontaktowy.wszystkim polecam którzy nie mają zwierząt kupno nie ma lepszego uspokajacza a w zamian miłości tona .pól dnia mi zajmuje patrzenie na nie ,czesanie zabawa.są tak bardzo do ludzi podobne mają swoje złe dni ,kochają , są zazdrosne,potrzebują czułośći.gdybym miała dom na pewno by dołączył jakiś pies ale o tym na razie pomarzyć mogę.pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam cyfrówki, ale mogę pokaż jeden z lepszych gatunków które posiadam w hodowli:

 

 

Pani i Panowie oto Haplopelma lividum - podziemny ptasznik o chyba najładniejszym ubarwieniu z ptaszników podziemnych. :) Słodkie maleństwo.

 

fotka skasowana *dop. shadow_no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pokonywać swoje lęki. ;)

 

Ja równiez miałem arachnofobie - panicznie bałem się pająków, bałem się przebywać w ich towarzystwie, bałem się brać na rękę te "brzydkie, ochydne" kreatury. Jednak zdecydowałem się na zakup jednego, małego pajączka... i tak się zaczeło. :) Początkowe zainteresowanie przerodziło się w wielką miłośc, liczne sukcesy, radości. Gdyby nie terrarystyka i ludzie których poznałem na serwisie www.terrarium.com.pl byłoby ze mną kiepsko. Przekonałem się, że pająki to nic strasznego- to kochane zwierzaki które bardziej boją się człowieka. Nie są tak strasznie "złe, koszmarne i smiertelnie" jadowite jak zwykło się mówić w TV i licznych programach telewizyjnych poświęconych właśnie tym cudownym zwierzakom. :) 90% informacji o których czyta się w prasie, słucha w radiu czy telewizji i "krwiozerczych zwierzatach z Afrykii" jest kłamstwem i konfabulacjami.

 

Oprócz tych zwierzaków mam jeszcze 5 psów, kota i szczurki. :) Taki zwierzyniec. :P

 

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację ale jak widzę ten tułów i te włochate nóżki odstające to o qrde załącza mi się motorek i pryskam daleko ....... daleko :D

 

p.s.

a swoją drogą gratuluję takiego zwierzyńca musisz pewnie na to mie warunki :D

a tak z ciekawosci to kot czy pies nie zje takiedo ptasznika :?::?: czy też się go boi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :)

wszystko ma swój teren w swoim pojemniku. Każde zwierze żyje we względnej harmonii z pozostałymi. :) Szczęście, że mam w miare tolerancyjną rodzinkę. Gdy trzeba to nawet zajmą się wszystkim przez dłuższy okres czasu. :)

Może ktoś chętny na jakiegoś pajęczaka? :lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minas_Morgul, Twoje zdjęcie pająka zostało skasowane.

Dostałem pw od jednego z Użytkowników forum, którego to zdjęcie w skrócie mówiąc przeraziło, i doprowadziło do ataku lęku.

Przepraszam, że skasowałem to zdjęcie, ale naprawde fotki pająków czy np. węży dla wielu osób mogą być straszne. I są.

 

Tutaj ludzie mają lęki, nie wywołujmu ich jeszcze bardziej.

PS. Widzę, że Minas_Morgul nie czytałeś regulaminu:

-Utrudnianie użytkownikom przeglądania forum, tj. dodawania do podpisów obrazków itp.

 

Ranga Anty-przyjaciel forum, w ostateczności ban.

 

Potraktuj to jako ostrzeżenie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×