Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Jaśkowa - też tak myślę. Szkoda tych biedaków w schroniskach.

 

A wracając do tematu (czyli do "fioła" :)) - mam teraz już dwa kociambry. Druga kotkę mniejszą. Na początku się nie lubiły (duży kot z małym) a teraz się uwielbiają.

 

Mamy też nowego psa (+ 2 szczeniaczki - ale tylko tymczasowo) . Jakaś menda ją wyrzuciła przed blok bo.....jej nie upilnowali i była ciężarna. (ludzie są wredni - co oni sobie myśleli to ja nie wiem) . Wskakiwała siostrze do samochodu zawsze jak jej się udało. No to ją wzięła. Swoją drogą nie podejrzewałam jej o takie coś. ;) Zdjęcia nie mam. :(

kocurkidwie.gif.49f82fee94e31b64cba361f633d5064c.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

Ja też kocham zwierzęta..bardzo!!! W ogole jestem bardzo wyczulona na krzywdę zwierząt, jak rowniez nie uwazam by były gorsze od swiata ludzkiego. Szczegolnie kocham kotki i psy moze dlatego, ze te zwierzaki najczesciej trzyma sie w domku. Jestem bardzo szczęśliwa ze będe miała niebawem kotka rasy maine coon :D Koty te sa najwikesze spośród wszystkich kotów rasowych a samce osiągają wagę do 12 kg!! ale będe miała olbrzymka..już nie moge sie doczekac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaysha ta rasa to moje marzenie uwielbiam te koty coś pięknego pewnie dlatego, że podobno charakterem bardzo przypominają psy moją wielką miłość na kotki jestem uczulona więc właśnie tylko maine coon wchodził w grę bo podobno nie uczula, ale obawiam się, że moja Saidunia nie bardzo by teraz zaakceptowała nowego towarzysza w domu ;)

kaysha koniecznie fotki wstaw jak już będziesz go miała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaśkowa

!!!

normalnie cudo!!1 :D

boze jaki słodziutki ten piesiaczek :D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:19 pm ]

to ja zamieszczam mojego maine coonka zgodnie z obietnicą jeszcze nie mam go w domku ale zdjecia juz od hodowcy dostałam :D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:22 pm ]

oto mój koteczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×