Skocz do zawartości
Nerwica.com

BRT


Rekomendowane odpowiedzi

nie stosowałam, ale zacytuję z podlikowanego artykułu:

Depresje i nerwice to choroby objawiające się w sferze emocjonalnej. Spotykane są przede wszystkim u ludzi w wieku 40-60lat. Jednak coraz częściej spotyka się je wśród młodych, jako skutek wpływu cywilizacji.
:great: i wszystko wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pseudonauka pseudonauką pseudonaukę pogania

Lordzie , czy możesz tak to oceniać skoro sam na sobie nie tego wypróbowałeś i zapewne nie znasz nikogo kto by to stosował i opowiedział Ci o rezultatach ?

Ja sam nie wiem ,może to i kit ,,, ale - jakby było w miarę i nie za drogo -to bym się poświęcił . Obawiam sie tylko tego ,żeby mi sie po tym nie pogorszyło /bo wprawdzie jest żle , ale wiem ,ze może by gorzej . I do kogo pójdę na skargę .

Taki sam mam dylemat z ketą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech.

http://www.psychomanipulacja.pl/art/plaga-biorezonansu.htm

 

Ta "cudowna" metoda ma leczyć też raka, alergie, dnę moczanową, choroby degeneracyjne, palenie tytoniu, taki all-in-one, wyleczy Cię z wszystkiego hurtem, lepiej niż modlitwa. Jak cierpisz na nadmiar pieniędzy to powodzenia. Z Twoimi problemami to pewnie Cię na parę baniek skasują, widziałem cenniki. Hochsztaplerzy i szarlataneria wciąż ma się dobrze, nadal łapią frajerów i wysysają z nich ostatni grosz.

 

Taki sam mam dylemat z ketą .

 

To bez dwóch zdań- wybierz ketę. Cudu może i nie sprawi, ale przynajmniej jest na to realna szansa potwierdzona badaniami naukowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po takim zabiegu rzuciłem fajki na parę miesięcy naprawdę na palenie pomogło wiadomo do tego silna wola ale głodu nikotynowego nie czułem

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Placebo#Efekt_placebo

 

Artykuł o "cudownym" rzucaniu fajek via biorezonans- http://www.theguardian.com/science/2005/nov/12/badscience.uknews

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord Kapucyn, przecież wiem na czym polega uzależnienie od nikotyny i chęć zapalenia nie ciągło mnie do fajek nie byłem nerwowy ani nie czułem głodu nikotynowego wystarczył jeden zabieg, nie wiem czy to działa na nerwicę ale na palenie mi pomogło, nawet jak placebo to cel został spełniony, kolega rzucał w ten sam sposób po wyjściu ponoć od razu zapalił papierosa :D , czytałem gdzieś że w niektórych szpitalach w Anglii metoda ta stosowana była jako eksperymentalna metoda leczenia ale nie wiem jakie rezultaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×