Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zacznijmy od wody


mikrobia

Rekomendowane odpowiedzi

Dasz sobie odciąć głowę za to, że za kilkaset lat leczenie ludzi psychicznie chorych nie będzie polegało na podawaniu "wody strukturyzowanej", bo ja sobie nie dam.

 

Za kilkaset lat leczenie ludzi zaburzonych będzie polegało na wpuszczaniu jakiegoś małego chirurgo-robocika przez ucho, który tu przetnie, tam zlutuje i wszyscy będą chodzili z uśmiechem na twarzy. Albo zrobią jakiś zastrzyk z nanobotów, które pozmieniają DNA, wpłyną na biochemię mózgu, usuną niewygodne wspomnienia i pacjent zdrowy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reynevan skoro ktoś bada strukturę wody i jej właściwości, są artykuły --> to nauka.

aha, a jeśli próbuje obalić równanie 2+2=4, to to również jest nauka? pokrętna logika.

kreacjoniści też próbują naukowo dowieść istnienia boga i do tej pory im się to nie udało. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jeśli próbuje obalić równanie 2+2=4, to to również jest nauka?"

Tak to też jest nauka i wyobraź sobie są ludzie którzy się tym zajmują- logika. Rozwiązują jakieś tam logiczne zadanka. Ale ja nigdy logiki nie czułam więc ci nie powiem o co tu chodzi.

Teraz mamy od prawie wszystkiego naukowców. Specyfiką naukowców jest to, że to są specjaliści od bardzo wąskiej dziedziny. Żebym zrozumiała jak struktura wody wpływa na wchłanianie się związków chemicznych to chyba powinnam iść na jakiś kurs, gdzie musieliby mi wszystko od podstaw tłumaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Żebym zrozumiała jak struktura wody wpływa na wchłanianie się związków chemicznych to chyba powinnam iść na jakiś kurs, gdzie musieliby mi wszystko od podstaw tłumaczyc.

Ciekawe jaki kurs ułatwił by Ci zrozumienie, że nie istnieje w nauce pojęcie "struktura wody" w zakresie opisanym powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to też jest nauka i wyobraź sobie są ludzie którzy się tym zajmują- logika. Rozwiązują jakieś tam logiczne zadanka. Ale ja nigdy logiki nie czułam więc ci nie powiem o co tu chodzi.

to dobrze, bo wyraźnie nie wiesz, czym jest logika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafilam kiedys na ksiazke naukowca Emoto Masaru on zajmowal sie woda. Pokazywal zdjecia wody znajdujacej sie w strumykach i kranie oraz jak ta woda reaguje na mysli i uczucia. Ciekawy temat. Nie wierze ze woda moze uleczyc zaburzenia psychiczne ale pita regularnie moze miec pozytywny wplyw na zdrowie. Sa takie wody lecznicze z krynicy wysowej np henryk slotwiczanka. Dla nas chorych dobra bylaby z duza zawartoscia litu. W ten kubek nie wierze bo jak on mialby zmieniac ta wode? Moze bardziej jakies filtry do wody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nas chorych dobra bylaby z duza zawartoscia litu.

lepiej kupić wodę w Biedronce , nie dośc ,że tania , mocno gazowana i smaczna to zdrowa ,,,to dobrze sie po niej beka .

A potem walnąć sobie lit w tabletkach ,,, więcej to da niż Kryniczanka . ;)

Baterie z lapka można żuć.

Z fona też ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z ta woda?

 

o to chodzi ,że moja babka śp Marianna spuszczała z kranu zimna wodę ( tylko taka piła ) , a pijąc ją powtarzała " zimna woda doda zdrowia " . Do dziś to pamiętam . Przeżyła prawie 90 lat ,,, może dzieki tej wodzie . jajek też nie lubiła , ale 5 na śniadanie( na twardo ) często zapylała :lol:

 

zimna? przeciez zimne moze nery przeziębić, i w ogóle zimna woda jest szybciej wydalana z organimu. a pić trza bo tak sie dotleniamy h2o sama nazwa wskazuje, nie oddychamy tylko płucami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×