Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pani premier w parlamencie europejskim


Nortt

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądałem tego słyszałem tylko wypowiedź Korwina i kawałek z Szydły. Dla mnie to całe spotkanie unijne to jakaś paranoja, nie wiem po co to komu i tak ten parlament nie ma żadnej mocy sprawczej. Eurolewactwo razem z europoprawnymi na wniosek polskich targowiczan publicznie łaja PiS nie wiem liczą na to że PiS się ich przestraszy, dziecinada na poziomie polskiego sejmu albo i gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem całość. Pani premier wypadła moim zdaniem dobrze. Była opanowana i tłumaczyła spokojnie, że w Polsce nic złego się nie dzieje, ta debata jest niepotrzebna, a Polska nie ma zamiaru oddalać się od UE. Zgadzam się z jej stanowiskiem. O dziwo większość europosłów była po stronie Polski.

 

Świetne wystąpienie, wygarnął im wszystko co sam o tym wszystkim myślałem, pokazuje to obłudę UE:

[videoyoutube=FF9Itc3EX0w][/videoyoutube]

 

"Moje pytanie jest takie: skąd komisja czerpie informację o faktach? Kto te informacje państwu przekazuje, kto robi analizy prawne, opis faktów? Opis faktów pozostawia wiele do życzenia, ale najbardziej mnie dziwi to, że informacje przyszły ze strony przedstawicieli polskiego rządu już wcześniej, a nie ma ani śladu tych informacji tak jakbyście państwo to wszystko wyrzucili do kosza. Skąd państwo w takim razie czerpiecie informacje, z mediów?"

 

No właśnie, skąd oni biorą te informacje? Też mnie to interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa oglądałem na tvn24 i czegoś takiego nie zauważyłem. Ach ta manipulacja tvn. :bezradny:

Napisałem, że MOIM ZDANIEM. To moje subiektywne odczucie, Ty może odebrałeś to inaczej. Dodam, że nie jestem zwolennikiem PIS, aby nie zostać posądzonym o to, że jestem w nich wpatrzony jak w święty obrazek. W kwestii światopoglądu jestem na przeciwległym biegunie niż PIS. A tak poza tym to też oglądałem TVN24. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani premier wypadła moim zdaniem dobrze. Była opanowana i tłumaczyła spokojnie, że w Polsce nic złego się nie dzieje

 

Kuźwa oglądałem na tvn24 i czegoś takiego nie zauważyłem. Ach ta manipulacja tvn. :bezradny:

 

 

comment_RJKHZOREfSHC6mjryyUhguCECsmF5fJU.jpg Ale spoko, w pierwszych sowich wyborach, też glosowalem na PO, potem skończyłem naukę i dopadła mnie prawda i realia :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szydło jest drewniana, jej rolą jest deklamowanie okrągłych wypowiedzi pod dyktando kaczora. Korwin jako jeden z niewielu polityków wydaje się być szczery, dlatego tez przekonujący.

icon_porc.gif

 

Zniszczyć unie, peirdoleni demokraci ja wam dam rządy większości :D Unia gib mony pliz, chce pokazać wnuką bruksele zanim ją rozwalę.... Trolololo, ja zawsze uważałem że Polska to w unie może wejść tylko ze związkiem niepodległych państw saturna, tam rządzi mniejszość neptuniańska i jest wprowadzony anarcho kapitalizm, dziwne że Korwin jeszcze tam nie odleciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem słuchać, jak się poniżała w końcówce. W ogóle nie rozumiem po co ona tam pojechała dyskutować z tymi urzędasami, a ludzie, którzy doprowadzili w ogóle do tej dyskusji w euroburdelu powinni siedzieć w więzieniu za zdradę kraju. Pan Duda powinien wprowadzić stan wojenny, pałować wszystkich uczestników komitetu obrony dochodów i do suki natychmiast.

Niestety, prezes to nie Marszałek, także nie spodziewał bym się po nim aż takich jaj, a szkoda, bo ja bym z chęcią te zdradzieckie ścierwo porozwieszał za jaja po miastowych bulwarach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak, co myślicie? Dla mnie konstruktywne i merytorycznie, ...

Wyjaśnij co konkretnie było konstruktywne i merytoryczne?

Odpowiedzi dlaczego władza wykonawcza i ustawodawcza łamie prawo nie dostrzegłem.

 

====>

 

https://www.polityka.pl/multimedia/_resource/res/20094590

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premier przekonywała przekonanych.To było wystąpienie,w stylu.Mówiła do PIS,moherów i nawiedzonych PIS.

Nic w tym nie było,ciekawego.Ot,nadal PIS żyje kampanią wyborczą.

I tak Kaczyński rządzi,a kukiełki w stylu Duda,Szydło są jego zabawkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak, co myślicie? Dla mnie konstruktywne i merytorycznie, ...

Wyjaśnij co konkretnie było konstruktywne i merytoryczne?

Odpowiedzi dlaczego władza wykonawcza i ustawodawcza łamie prawo nie dostrzegłem.

 

====>

 

https://www.polityka.pl/multimedia/_resource/res/20094590

 

Wszystko, wygrali wybory, więc rządzą a wielce przegrana opozycja, nie może się z tym pogodzić i woła obce mocarstwa na pomoc(NIEMCY lol). Swoją drogą nawet Niemcy wyśmiali tych durniów z po i nowoczesnej, jasno dając do zrozumienia że to jakaś parodia co wyczyniają. Od siebie dodam, tak z duża dozą subiektywizmu, że innej alternatywy poza Jarosławem, dla polski nie widzę.

 

bilans2latpisu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO i ich wyborcy to zdrajcy narodu(poza tymi oszukanymi przez propagandę i mode, co de facto działali nieświadomie tzw. lemingi) Trzeba być durniem, by wierzyć w te gówno co serwowały nam media przez te 8 lat. Prawda jest taka, że to rządów PO Polacy milionami zostali zmuszeni do opuszczenia ojczyzny, (Ironia, powstanie listopadowe i styczniowe i represje stalinowskie razem wzięte, nie wygnały z polski tylu młodych polaków co ta hołota. Ja pierdole, wystarczy poczytać obiektywne dokumenty, jak chociażby raport ONZ o stanie polskiego przyrostu demograficznego, albo raporty płynące do nas z Brukseli... Polska wymiera. Mój znajomy habilituje się właśnie z socjologi, demografia i wykresiki to jego hobby(Optuje za KOrwinem) sporawa wygląda tak, że emerytur nie będzie, choćbyśmy się zesrali, nie ma takiej mocy w państwie demokratycznym, co udźwignie stosunek pracujących do emerytów 50/50 3 pokolenia takich ''Dobrych zmian i polski w budowie'' to nieodwracalne zmiany, a po 5 wymarcie narodu, i tyle w temacie bezmózgie lemingi.

http://racjonalista.tv/o-tym-jak-pis-niszczyl-polske-gdy-byl-u-wladzy/ Pozdro od satanistyczno-agnostycznego Pisiora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że to rządów PO Polacy milionami zostali zmuszeni do opuszczenia ojczyzny, (Ironia, powstanie listopadowe i styczniowe i represje stalinowskie razem wzięte, nie wygnały z polski tylu młodych polaków co ta hołota.
Za rządów PiS w latach 2005-2007 za chlebem na zachód wyjeżdżało najwięcej ale to nie sprawka PiS tylko tego że byliśmy świeżo po wejściu do UE i później ten impet migracyjny nieco osłabł choć wciąż jest b. wysoki. Polska jest zacofana gospodarczo, ma niskie pensje i słaby socjal i Polacy będą jeszcze długo wyjeżdżać na zachód, nieważnie kto będzie rządził, chyba że państwa zachodu opadną pod wpływem najeżdców islamskich. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takim cymbałom, którzy nie potrafią identyfikować prostych zjawisk socjologicznych i ekonomicznych, wiążących silne światowe trendy z siłami politycznymi powinni odbierać prawa wyborcze, to najlepsze rozwiązanie żeby w Polsce w końcu zaczęło dziać się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takim cymbałom, którzy nie potrafią identyfikować prostych zjawisk socjologicznych i ekonomicznych, wiążących silne światowe trendy z siłami politycznymi powinni odbierać prawa wyborcze, to najlepsze rozwiązanie żeby w Polsce w końcu zaczęło dziać się dobrze

To by się skończyło że prawa wyborcze by miało kilka, kilkanaście procent Polaków czyli powrót do czasów demokracji szlacheckiej :mrgreen: , zresztą na jakiej obiektywnej podstawie określić można kto potrafi a kto nie powiązać działania polityczne z gospodarką, przecież mamy tyle szkół ekonomicznych i poglądów od prawa do lewa które wzajemnie sobie zaprzeczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szydło nie odróżnia uchodźcy,od imigranta zarobkowego. Właśnie uznała,że mamy w Polsce milion Ukraińców.Uchodźców.

Milion to,ona ma...broszek.

 

Tacy nasi uchodźcy ukraińscy, jak ich muzlułmańscy.

Tylko nasi nie obrzynają łbów i nie macają naszych kobiet w sylwestra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×