Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój Partner pisze wiadomości z innym


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jestem w związku partnerskim i mam taki problem, otóż przed świętami Mój Partner zaczął pisać wiadomości z innym facetem, fakt ten zauważyłem dopiero po jego powrocie do domu, kiedy to spędzał cały czas z telefonem w ręku. Za którymś razem jak ponownie uśmiechnął się do telefonu zapytałem wprost co się tak uśmiecha. Odpowiedział wymijająco. Po paru dniach się o to pokłóciliśmy. Doszliśmy podczas tych sprzeczek, że ogólnie to, że zaczął z kimś pisać wynikało z tego, że ja nie poświęcałem mu tyle uwagi co on potrzebuje. Ogólnie nie pisze już z tym kolesiem często, natomiast albo Mój Partner albo ten drugi koleś wysyłają sobie wiadomości na dzień dobry i dobranoc.

Wydawało mi się, że do tej pory tego typu wiadomości ( jak byliśmy daleko od siebie) czy ustnie przekazane były zarezerwowane tylko dla mnie. Pogubiłem się już w tym wszystkim :(

mogę się mylić ale czy to nie jest jakiś początek angażowania się w coś nowego. Jak na razie odbieram to tak, że myślą o sobie rano jak wstają i wieczorem jak kładą się spać :(

może sobie coś po prostu ubzdurałem ?

Jak do tego podejść od strony psychologicznej ?

 

Pozdr. Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pandzia84, ja mam kilku kolegów gejów, sami gadaja ze u nich długoterminowe zwiazki sa rzadko. Taką sytuacje jak opisujesz to słyszałam juz od nich tysiace razy. Na pewno skoro Twoj facet flirtuje z innymi to juz oznaka tego ze sie nudzi, jest mniej zaangazowany lub po prostu byl z Toba dla seksu (?) a teraz szuka nowego towarzysza. Pozostaje Ci jasno mu zakomunikowac ze sobie nie zyczysz takich sytuacji i albo zostaje z Toba albo rozstanie. Nie ma co zycia tracic na taka osobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×