Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Adam36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Adam, 35 lat, Gdańsk. Nie jestem tu całkowitym nowicjuszem. Kilka lat temu tu bywałem, tyle że teraz jestem pod innym nickiem, bo zapomniałem swój poprzedni nick i hasło. Dlaczego wtedy zrezygnowałem? Tak jakoś wyszło. A teraz poczułem chęć powrotu. Zgodnie z zasadą powiem kilka słów o sobie pod kątem zdrowia psychicznego. Ile czasu zmagam się z chorobą? Trudno powiedzieć. Tak konkretnie to od 20 r.ż., kiedy dopadła mnie nerwica natręctw, lęki i stany depresyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Adam!

 

Czy leczysz się jakoś? Korzystasz z terapii? Zażywasz jakieś leki?

 

Zażywam Setaloft. Ostatnie 2 lata korzystałem z terapii grupowej, która właśnie się skończyła. Wcześniej byłem 2 razy w szpitalu psychiatrycznym na oddziale otwartym (2009 i 2011). Korzystałem też z terapii indywidualnych. I nie licząc ostatniej terapii grupowej to ze szpitala nie mam dobrych wspomnień. Z terapii indywidualnych też nie, mimo że część z nich była prywatnie. Jedyne fajne wspomnienia z terapii indywidualnych to rozmowy z paniami psycholog (ale nie z każdą dało się tak otwarcie mówić o wszystkim) poczas pobytów na oddziałach. Tylko teraz na oddziałach zlikwidowali terapie indywidualne kosztem dodatkowych zajęć grupowych, bo NFZ ich nie refunduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×