Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy


ktos987654321

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem nie ważne gdzie nie pójdę czy do parku czy do sklepu wszystkiego sie boje to troche dziwne ze można sie bać wszystkiego ale to jest prawda bije sie manekinów boje się boje się siedzieć w małych pomieszczeniach boje sie petard boje się burzy i wszystkich zwierząt oprócz kota psa królika i chomika ale tak to się boje czy to jest normalne ze w wieku 17 lat można sie bać z tych niektórych moich leków boje się panicze do takiego stopnia że mdleje albo zasłabnę proszę o pomoc normalnie wyjść z domu nie potrafię:'(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jest ciężko z tym bo normalnie nie mogę wyjść z domu ale zauwazylam ze pogorszyło mi się z czasem bo miesiąc temu aż tak nie nie bałam a teraz od sylwestra nie wychodzę z domu a prawie całego przesiedziałam z psem w ubikacji pretekstem bylo to ze pies sie boi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos987654321, poproś rodzinnego lekarze o skierowanie. Skonsultuj się z psychologiem, a jeżeli na prawdę nie możesz normalnie funkcjonować udaj się do psychiatry po poradę i on zadecyduję czy warto wchodzić w leki. Nie zostawiałbym tego sam, jak masz więcej czasu to możesz poczytać o terapii zaburzeń lękowych w jakieś literaturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szrama, nie zgłasza zapędów hipochondrycznych :pirate: do psychiatry nie trzeba skierowanie ale ja musiałem mieć raz skierowanie do psychologa a raz nie (oba wypadki były na NFZ więc nie wiem od czego to zależy)

 

ktos987654321, mi pomogła w sumie książka lęki i fobia. Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi Edmund J. Bourne wyd. UJ

Jak wyżej kolega napisał nie diagnozuj się za pomocą wujka Google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×