Skocz do zawartości
Nerwica.com

NIE PISZCIE POSTU POD POSTEM!ISTNIEJE OPCJA EDYTUJ.


depresyjny86

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule tematu. Szlag mnie trafia jak wchodze na forum i widzę pełno zdublowanych postów w różnych tematach.Zwracam się więc do tych piszących post pod postem z prośbą: błagam Was,nie róbcie bałaganu i używajcie opcji edytuj. To nie boli. Naprawdę :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A JAK SIĘ MA COŚ DO DODANIA, A MIMO TO NIE MOŻNA EDYTOWAĆ, TO NALEŻY, CO, WSADZIĆ SOBIE SWOJE TRZY GROSZE W ZADEK, CZY SIĘ ROZPŁAKAĆ, CZY CO, BO OBAWIAM SIĘ, ŻE NIE ROZUMIEM :)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno:
(...)7. Użytkownik nie może umieszczać na Forum komentarzy:

(...)- zawierających treści typu "podbijam", "up", itp., które nie wnoszą wartości merytorycznej do dyskusji, a mają jedynie za cel "podbicie" wątku w celu prowokacji do zamieszczania treści dotyczącej sedna sprawy;

Jak ktoś na chama będzie próbował udowodnić, że może pisać post pod postem i będzie łamał Regulamin pisząc pojedyncze słówka, które spokojnie można było zamieścić w jednym poście, to wywalę to do kosza, a jak dalej nie będzie poprawy, to skończy się to ostrzeżeniem. Opcja pisania postu pod postem jest dla tych, którzy mają coś sensownego do dodania w danej kwestii, a nie chcą się po prostu pokazać.

Oby więcej osób piszących post pod postem, może w końcu ktoś pójdzie po rozum do głowy i zrobi opcję stałej edycji.

 

Naprawdę nie wiem po co ten co najmniej debilny temat, gdy po kilku minutach od wysłania postu nie można już go edytować.

Zatem do roboty mondre głóffki najpierw STAŁA EDYCJA POSTU, wtedy większy sens będzie płakać nad takimi pierdołami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem po co ten co najmniej debilny temat, gdy po kilku minutach od wysłania postu nie można już go edytować.

jaktobylo

 

Po pierwsze : nie uważam,że ten temat jest debilny :), są według mnie dużo bardziej bezsensowne tematy na forum ( i oczywiście nie chodzi mi o tematy z działów o depresji i podobnych ).

Po drugie: może ten temat powstał po to, aby niektórzy użytkownicy zastanowili się nad tym co piszą i mimo 15 minutowego czasu edycji postu był jakiś porządek ? Nie pomyślałeś o tym ?...Zresztą może za dużo od Ciebie oczekuję ;) Wybacz :-)

 

Natomiast pomimo różnic między nami zgadzam się co do możliwości stałej edycji postu, czy też inaczej : dodawania nowego postu jako aktualizacji starego, tak jak niegdyś było.

 

I teraz małe wyjaśnienie, bo wcześniej mi się nie chciało, a ktoś mi coś zarzucił : nie chcę, nie próbuję wchodzić tutaj w kompetencje Artemizji, ani nikogo z moderatorów.Nie śmiał bym.Po prostu chodzi mi o zwykły porządek na forum i nie robienie bałaganu takiego jaki jest obecny na innych forach.I nie mam też pretensji do administratorki i moderatorów forum, bo dobrze wiem, że regulamin forum pozwala na pisanie posta pod postem, więc nie ma powodu żeby interweniowali. Odwołuję się po prostu do rozsądku części użytkowników, by zastanowili się dokładnie nad tym co piszą lub ewentualnie pisali już tego drugiego posta kiedy jest coś naprawdę( ale NAPRAWDĘ) ważnego do objaśnienia w ważnych tematach z działów Depresja i podobnych...Wygląd forum też jest ważny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×