Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ból brzucha i panika.


Ghoust

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ostatnio problem z którym nie mogę sobie poradzić. Ostatnio pogłębiłem się w lekturze zapalenia wyrostka robaczkowego, w związku z czym przeglądam różnorakie strony, które mówią o tej chorobie. Od tego momentu boli mnie brzuch (wiem, że nie jest to spowodowane wyrostkiem, bo nie mam żadnych objawów, które by potwierdzały tą przypadłość), jednakże cały czas wydaje mi się, że ból brzucha jest spowodowany właśnie wyrostkiem robaczkowym.

Co mam robić? Dodam, że wiele razy boli mnie brzuch, ale teraz nasila się strach związany właśnie z wyrostkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio problem z którym nie mogę sobie poradzić. Ostatnio pogłębiłem się w lekturze zapalenia wyrostka robaczkowego, w związku z czym przeglądam różnorakie strony, które mówią o tej chorobie. Od tego momentu boli mnie brzuch (wiem, że nie jest to spowodowane wyrostkiem, bo nie mam żadnych objawów, które by potwierdzały tą przypadłość), jednakże cały czas wydaje mi się, że ból brzucha jest spowodowany właśnie wyrostkiem robaczkowym.

Co mam robić? Dodam, że wiele razy boli mnie brzuch, ale teraz nasila się strach związany właśnie z wyrostkiem.

 

Naczytałeś się o wyrostku , tylko po co??? Jakbyś miał zapalenie wyrostka to na pewno byś o tym wiedxial :) dr google to chyba najgorsze co można zrobić. Każdy tam jest lekarzem i każdy ma rację. Jak coś cię niepokoi to idź do rodzinnego lub gastrologa. Moim zdaniem jak coś kogoś niepokoi to niech szybko ucina spekulacje tylko zapyta specjalistę. Ty wolałem na czytać się i wkręcić się w chorobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, zapalenie wyrostka rozwija się bardzo szybko, po trzech dniach już by się "rozlał" i z pewnością potwierdził Twoją "diagnozę" ;) Jeśli nie minęły jeszcze trzy-cztery dni od rozpoczęcia bólu - wystarczy, że jakikolwiek konował w przychodni sprawdzi tkliwość w dolnym prawym kwadrancie i da Ci odpowiedź.

Mniej czytania - oto recepta. Jak się wymyśla choroby, obowiązuje bezwzględny zakaz czytania literatury medycznej wszelkiej maści i trzeba być wobec siebie bezlitosnym w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×