Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lord Cappuccino

[NABÓR] Konkurs Miss Forum 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tradycją naszego forum ogłaszam tegoroczny nabór do konkursu, którego celem jest wyłonić Extra Sztukę forum 2016.

Regulamin Konkursu

1) Każda niewiasta zainteresowana wzięciem udziału w konkursie Miss forum 2016 powinna zgłosić swoją kandydaturę w tym temacie.

2) Post ze zgłoszeniem powinien zawierać minimum dwa, a maksymalnie trzy zdjęcia przedstawiające kandydatkę.

3) Kandydaturę należy zgłosić najpóźniej 27.01.2016 (środa), do godz. 23:59.

4) Ze względu na to, że max. ilość opcji w ankiecie jest odgórnie ograniczona do 25 - tyleż maksymalnie kandydatur płci żeńskiej zostanie uwzględnionych w konkursie.

5) Ankieta umożliwiająca anonimowe oddanie głosu na kandydatkę zostanie utworzona gdy liczba zgłoszonych kandydatek osiągnie 25, lub gdy minie wyznaczony czas zgłaszania kandydatur (27.01.2016).

6) Zdjęcia przedstawiające kandydatki muszą być w miarę aktualne (a nie sprzed 10 lat i 20 kg).

7) Nagroda:

- za uzyskanie pierwszego miejsca specjalna ranga pod nickiem: Miss Forum

- za uzyskanie drugiego miejsca specjalna ranga pod nickiem: I ViceMiss

- za uzyskanie trzeciego miejsca specjalna ranga pod nickiem: II ViceMiss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6) zdjęcia przedstawiające kandydatki muszą być w miarę aktualne (a nie sprzed 10 lat i 20 kg).

W takim razie proponuję aby były to fotki z jakąś gazetą, gdzie widać datę

Chociaż przy dzisiejszych zdolnościach fotoszopowych to kto wie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ja bym się nie pokazywała jakby jetodick miał później doklejać do mnie sexy stópki i ciosać maczugę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
ja bym się nie pokazywała jakby jetodick miał później doklejać do mnie sexy stópki i ciosać maczugę

może jakbyś zapozowała z podręcznikami i zakreślaczem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cyklopka podoba mi sie Twoja postawa :)

no jak w tym roku będzie mało kandydatek, to potwierdzi sie teoria, że forum upada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

no jak w tym roku będzie mało kandydatek, to potwierdzi sie teoria, że forum upada.

albo że warjaty wolą konkurs na ludzika z kasztanów i zeszłorocznego śniegu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dark Velvet, wyszłoby na to samo, a to wszystko przez tą skórkę nową, ale nie ma co wyprzedzać faktów, najważniejsze, że pierwsza użytkowniczka już jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dark Velvet, czemu się nie zgłaszasz?
rok temu zgłosiłam się dwukrotnie i teraz

1. muszę z tym żyć

2. limit zgłoszeń na dwa konkursy wykorzystany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i widzicie, tacy z was malkontenci i ponuracy, że wszyscy co by mieli ochotę się zabawić, pouciekali

wiele babek chętnie by wstawiło swoje fotki , ale boją sie ,że zostaną rozpoznane na ulicy , w pracy , w szkole , a potem osądzone i skazane na dożywotnie wygnanie ,,, wszak ładnych dziewczyn Tu nie brakuje , czasem aż ślina mi cieknie jak je oglądam .

Cyklopka nie dość że ładna to w dodatku odważna ,,, i za to ma u mnie głos . ;);)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.