Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lord Cappuccino

[NABÓR] Konkurs Mister Forum 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tradycją naszego forum ogłaszam tegoroczny nabór do konkursu, którego celem jest wyłonić Największego Kozaka forum 2016.

Regulamin Konkursu

1) Każdy delikwent zainteresowany wzięciem udziału w konkursie Mister forum 2015 powinien zgłosić swoją kandydaturę w tym temacie.

2) Post ze zgłoszeniem powinien zawierać minimum dwa, a maksymalnie trzy zdjęcia przedstawiające kandydata.

3) Kandydaturę należy zgłosić najpóźniej 27.01.2016 (środa), do godz. 23:59.

4) Ze względu na to, że max. ilość opcji w ankiecie jest odgórnie ograniczona do 25 - tyleż maksymalnie kandydatur płci męskiej zostanie uwzględnionych w konkursie.

5) Ankieta umożliwiająca anonimowe oddanie głosu na kandydata zostanie utworzona gdy liczba zgłoszonych kandydatów osiągnie 25, lub gdy minie wyznaczony czas zgłaszania kandydatur (27.01.2016).

6) zdjęcia przedstawiające kandydatów muszą być w miarę aktualne (a nie sprzed 10 lat i 20 kg).

7) Nagroda:

- za uzyskanie pierwszego miejsca specjalna ranga pod nickiem: Mister Forum

- za uzyskanie drugiego miejsca specjalna ranga pod nickiem: II Mister Forum

- za uzyskanie trzeciego miejsca specjalna ranga pod nickiem: III Mister Forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cholera a dopiero zacząłem się aktywnie odchudzać od tygodnia, mam jeszcze 13 kg do zgubienia

ale może i lepiej bo bym wygrał, nudno by było :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Hans, a Ty? Jesteś taki tajemniczy, ale wypowiadanie się w tym wątku zaszczepiło we mnie nadzieję, że może spektakularnie ujawnisz się na forum?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

No i gdzie som te focie Hansa i Jetodika? :comone:

Jetodik nie zasłaniaj się wstydem, bo akurat Ty, to co najmniej raz już raz wrzucałeś swoje foto. :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

jetodik, to co? mam Ci polać na odwagę? champagne.gif:mrgreen:

Nie no, nie namawiam, skoro nie chcesz. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ego,

polać byś coś mogła, jakąś Łomże, ale nie pod konkurs tylko tak z dobrych chęci po prostu:D

a dzisiaj piję soczki pomidorowe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzetodix i to byl o jeden raz za duzo bo juz poleciales do fapfolderu [ale nie mojego ofc]

a hansa kojarze z foty legitymacyjno-szkolnej albo mi sie pojebalo z innym uzyszkodnikiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

jetodik, polać? o może zlać? nie mam żadnej łomży, tylko jakiś harnaś się ostał, ale jeden, to będzie akurat dla mnie. :] Z resztą Tobie jeden, to i tak by w niczym nie pomógł. ;)

elo, no widzisz, a Ty w jetodikowym fapfoldrze jesteś...ale w sumie Ciebie to pewnie ma tam jakieś 90% gości na forum, więc to nie dziwne.

No, a Ciebie to nie pytam nawet czy, tylko kiedy wrzucasz foty na konkurs? :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ze mna to na bank jakas pomylka byla zreszta nie zdziwilabym sie gdyby trzymal tam twe posty i do nich walil wiesz chlopcy z forum maja to do siebie ze kreuja sie na takich co leca na wnetrze i odcinaja sie od powierzchownosci

No, a Ciebie to nie pytam nawet czy, tylko kiedy wrzucasz foty na konkurs? :]

no wez nie chce zepsuc nikomu zabawy :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
ze mna to na bank jakas pomylka byla zreszta nie zdziwilabym sie gdyby trzymal tam twe posty i do nich walil wiesz chlopcy z forum maja to do siebie ze kreuja sie na takich co leca na wnętrze i odcinaja sie od powierzchownosci
Tylko słaba ta kreacja... liczba wejść do tematu miss, już o ponad 600 przekracza liczbę wejść do tematu mister( a założę się, że ten dystans się jeszcze zwiększy), jakoś wątpię żeby te wejścia nabiły dziewczyny podglądające swe konkurentki. :lol::mrgreen:

Ḍryāgan, niby dobra myśl, ale owsik i tak pewnie nie wystartuje. A nawet gdyby, to jak wygra to powie, że było ustawione i dalej będzie narzekał na wygląd, a jak przegra, to wtedy jeszcze bardziej będzie narzekał. Tak czy siak nie liczyłabym na to, że jego start w konkursie jest w stanie cokolwiek zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dark Velvet, ego, wrzucałem na forum co najmniej 3 moje zdjęcia. Jedno w stroju galowym, to o którym wspominała elo, a dwa z wycieczki w Tatry w 2014 roku. Jednak ze względu na to, co teraz robię, oraz nieciekawą przeszłość, wolę unikać rozpoznania. A poza tym jestem nie w typie, możemy się wymienić zdjęciami, to się przekonacie same. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.