Skocz do zawartości
Nerwica.com

Impotencja


Rekomendowane odpowiedzi

No ale impotentem to chyba nie jesteś jak myślisz o seksie z dziewczyną. Nie bój się nie zawiedziesz. Ja bym się martwił żeby taka dziewczyna była coby chciała iść do łóżka. Bo przecież jakieś inne znajome dziewczyny masz chyba ale jak zrobić żeby któraś się zakochała i poszła do łózka, nie wiem :bezradny: To był/jest mój problem też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę ma obecnie pół na pół.Wiadomo,człowiek czasem zmienia poglądy.Nie widzę,w pobliżu siebie kobiety.Co by chciała być z 38 latkiem,który jest niedojrzały umysłowo.Ma zaburzenia.Schizę i infantylizm.Jest nie zaradny umysłowo.I ma czasem umysł jak nastolatek.

Tak,nie ukrywam,mam ochotę na seks z jakoś kobietą.A jak by chciała,mieć faceta.Z takim jak ja umysłem.To bym się cieszył.

 

 

 

Dobrze,muszę się wylogować.Wrócę,koło 20-2o.30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mając tyle lat ile masz... szanse minimalne na utratę prawictwa
jasnowidz kurde no

 

Jak człowiek chce się sk**wić, to musi sobie znaleźć racjonalizację, czyż nie...

Detektywmonk - nie mów "nigdy". Próbuj portali randkowych, grup wsparcia, terapeutycznych. Najważniejsza jest praca nad sobą, przynajmniej dla mnie. Nie sądzę, żebym była jedyną kobietą z wartościami na świecie, chociaż oczywiście, mogę się mylić, bo jestem przecież dziwna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak człowiek chce się sk**wić, to musi sobie znaleźć racjonalizację, czyż nie...

toz samo chcialam barankowi kiedys przekazac ale nie umialam tak ladnie sformulowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, jak masz 38 lat i nie byles z zadna panna to albo:

a) jestes gejem

b) jestes impotentem

c) chory.

Gejem nie :D

jestem chory na umyśle.Bo mam rentę ;) i nie mam szczęścia do kobiet.

to masz szczescie w ruletce, zagraj, bedziesz bogaty i kobiety tez sie znajda. Nawet impotencja wtedy nie bedzie wazna :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×