Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kolorowanie :)


Serafe81

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że to bardzo przyjemne zajęcie, niektóre z tych kolorowanek są przecudne, ale boję się zacząć, żeby się nie uzależnić od kolejnej bezmyślnej aktywności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka miesięcy temu kupiłam słynny "Tajemny ogród" - używam kredek i cienkopisów. Przyjemna aktywność uzupełniająca, tzn. do słuchania jakiejś ciekawej audycji albo dobrej płyty i kiedy czekam aż jakaś farba albo inna warstwa w decu schnie 8). Przypomina dzieciństwo, a to w pewnym wieku nostalgia nakręca najwięcej zachcianek. No i niedroga to przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie prace manualne wyciszają i uspokajają:). Warto wykonać coś samemu i powiesić to sobie na ścianie, żeby przypominało Nam w chwilach zwątpienia i niemocy, że to Nasze dzieło i jeszcze nadejdzie dzień kiedy będziemy mieli siłę i ochotę wykonać kolejne;).

pozdrawiam Was

Ana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natla_Miness 05 lut 2016, 17:35

 

Taki OT, ale też się zastanawiam, czy do figurek nie wrócić...

Oczywiście znalazłem sto powodów, dla których nie powinienem tego robić. Jeden jest najważniejszym jest... brak figurek- będzie 20 lat, jak się swoich pozbyłem biorąc rozbrat z systemami bitewnymi :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie figurek to fajna zabawa była kiedyś. Teraz mi się nie chce malować, bo zbyt dużej perfekcji od siebie wymagam. Tak czy inaczej, jeśli kiedyś trafię do nieba, to będę tam malował figurki. :-)

 

Są jeszcze kolorowanki cyfrowe, że się wylewa farbę w pola. Ale to nie daje takiej satysfakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja koloruję :D

Świetnie sprawdzają się cienkopisy do bardzo drobnych wzorów a do tych większych lubię kombinować z kredkami BAMBINO i pisakami :D

Planuję kupić takie kredki neonowe, które mają bardzo intensywne kolory. Świetne zajęcie - zaczęłam,.. w pracy :P Koleżanka dostała w prezencie i podzieliła się ze mną...jak był luz większy, to człowiiek nie patrzył w sufit przynajmiej. Nawet naszego koordynatora przyłapałam na tym :P

Bardzo mnie to pochłania jak już zacznę. Świetnie się czuję po takiej sesji ;) Aktualnie mam książkę "Królestwo zwierząt" Millie Mariotty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolorowanki dla dorosłych ??? :shock:

 

Mnie najlepiej koloruje się... w podróży. Tramwaj, pociąg... Jedyny minus to dziwne spojrzenia współpasażerów. 8)
Taki urok polski, pełno w niej ksenofobicznych polaczków.
no wcale sie nie dziwie tym pasażerom

 

Słyszałam o kolorowankach dla dorosłych :)

Wydaje się fajne, nie próbowałam... ale dorastam do kupienia takowej książki :)

ty sie lepiej dobrze zastanów...

 

Myślę, że to fajna rzecz. Przykład fajnego trendu. Mam bardzo miłe wspomnienia
To prawda wciąga, więc można się uzależnić.
tak ,zło zawsze podstępnie wciąga...

 

Warto wykonać coś samemu i powiesić to sobie na ścianie,
a jak przyjdą do Ciebie znajomi z małymi dziećmi i to zobaczą??? :hide:

 

Świetnie sprawdzają się cienkopisy do bardzo drobnych wzorów a do tych większych lubię kombinować z kredkami BAMBINO i pisakami :D

Planuję kupić takie kredki neonowe, które mają bardzo intensywne kolory.

proszę ,oszczędźcie mi szczegółów :oops:

 

Świetne zajęcie - zaczęłam,.. w pracy :P Nawet naszego koordynatora przyłapałam na tym :P
nie wiem gdzie pracujesz ale macie tam b.luźną atmosferę -jak w "Wilku z Wall Street" :mrgreen:

 

Mam już dość duży stos kolorowanek z których korzystam.
na twoim miejscu nie chwaliłbym sie tym

 

 

a w ogole to WSTYDŹCIE SIĘ ! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jest jakaś moda na to, największą furorę robią kolorowanki Johanny Basford

https://www.google.pl/search?q=johanna+basford&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiW0avy8JbMAhWIIpoKHV99A-QQ_AUIBygB&biw=1280&bih=699

 

zarobiła na nich takie pieniądze, że już do końca życia nie musi pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×