Skocz do zawartości
Nerwica.com

Agresja w związku.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam 24 lata od 8 lat jestem z jedną dziewczyną. Pomimo wielu rozstań i powrotów dziś jest moją narzeczoną. Odchodziłem od niej wiele razy zawsze czekała i prosiła bym wrócił do niej. Zawsze wydawało mi się, że nie pasujemy do siebie, że jesteśmy beznadziejną parą. Coś czułem do niej zawsze... czasami mniej, czasami bardziej, byl czas ze była mi obojetna ale gdy się wkońcu spotkaliśmy miekło mi serce. Dziś kocham ją jak nikogo na świecie. Kocham ją ale czasami zachowuje się jakbym ją nienawidził.

 

W nasz związek wkradła się agresja. Mieszkamy ze sobą od 2 lat i to się pojawia od czasu do czasu aż się tego boję. Jest mi wstyd, boję się wyjść gdzieś na imprezy z nią bo jestem chorobliwie zazdrosny, kolejna sprawa walczymy słownie, od słowa do słowa wszystko się tak napędza, ona nie ustępuje. Nasz ton głosu, gesty mimika pokazuje... Po prostu skaczemy sobie do gardeł. A ja kilka razy zrobiłem coś czego bardzo się brzydzę i boję... Staję się agresywny. Co prawda nigdy jej nie uderzyłem ale sciskam ją, kilka gryzę ją, tak jakbym chciał ją pocałować tylko gryzę w wargę. Wczoraj zrobiłem jej aż taki ślad na brodzie. I zwyzywałem ją od popieprzonych szmat. Co prawda byłem pod wpływem alkoholu ale bez wpływu też miałem podobne sytuacje :(.

 

Cała sytuacja była dość błaha i zdarzała się już kilkukrotnie. Jesteśmy na imprezie każde dobrze się bawi ale nie pokazujemy sobie miłości publicznie, w ogóle mało ze sobą rozmawiamy na imprezach. Ja myślę, że przez to czuję się jakoś odrzucony. Pozniej wyszła i rozmawiała przed wejsciem z kolegą którego zna od lat stali przy wejsciu gdzie każdy mógł ich zauważyć czyli nic złego nie robili a ja pomimo wszystko chodziłem tam ale tylko zobaczyć czy wszystko ok... Nie poszedłem do nich tylko zerkałem zza rogu zamiast isc porozmawiac z nimi. Rozmawiała tak z godzinę a jak wróciła i chciała się coś zapytać odpowiedziałem jej spi**** pozniej wyszlismy porozmawiac na osobności gdzie wyskoczyłem tak do niej i ją ugryzłem.... Poszliśmy do domu a ja nie mogłem spać, muszę coś z tym zrobić. kupić tabletki iść do psychologa . Nie wiem :(

 

Nie możemy tak żyć i skakać sobie do gardła. Ja Ją Kocham więc dlaczego tak robię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. czy można wymazać z pamięci obrazy agresji partnera. mój były partner z dnia na dzień stał się agresywny zmuszał mnie do seksu i podczas aktów krzywdzil mnie fizycznie wiem że to była moja wina bo nie potrafiłam przeciwstawić się agresji nie umiałam krzyczeć powiedzieć komuś od rozstania minęło kilka lat myślałam że obrazy w mojej głowie wymaza się że nie będę pamiętała jak mnie krzywdzil jego zapachu dotyku ale tak się nie stało czy są może jakieś techniki sposoby aby te obrazy przynajmniej zblakly nie były tak intensywne. dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×