Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowy na forum


lobo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

 

Jestem tu nowy, poczytałem troszkę anonimowo, więc postanowiłem się przywitać i zarejestrować. :)

 

Mam 27 lat, mieszkam w Lubuskiem i jakoś mi tak zawsze było smutno... Trochę przeżyłem w życiu, ale zawsze starałem się sam sobie radzić. Na zewnątrz nie widać po mnie (ponoć) smutku - tylko przyjaciołom netowym potrafiłem się zwierzyć, co mnie gnębi. Jedna z nich, poradziła mi szukać pomocy u lekarza i dała m. in. namiary na to forum. Mam nadzieję, że poczuję się tu dobrze. :)

 

Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć lobo. Miło Cię poznać.

 

Bądź sobą - tutaj możesz sobie na to pozwolić.

Pozdrawiam cieplutko

 

Jak będę sobą, to czasami Was zaleję czarnym nastrojem... :)

Żartowałem, u mnie pewnie jak i u Was, są chwile radosne (szkoda, że tak krótkie i rzadkie), na przemian ze smutnymi... Tych niestety jest więcej... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba rozpędziłam. He he, to tak z sympatii przywitałam sie z Tobą dwa razy :oops:

 

Jak będę sobą, to czasami Was zaleję czarnym nastrojem... :)

No to dawaj :D Czarny nastrój nie ma szans z Nami :mrgreen:

 

No to mam powodzenie! :D Nie szkodzi, miłe słowa mogę słuchać / czytać godzinami... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :] jednego mozecie byc pewni.. tu kazdy zostaje cieplo przyjety.. ba cieplo to malo powiedziane.. goraco.. naprawde jedno z nielicznych forum gdzie kazdy moze poczuc sie bezpiecznie .. kazdy z Was .. razem i osobno.. jest niesamowity ;)

 

To wspaniale :) Mam nadzieję, że te forum nie zmieni się z czasem tak drastycznie, jak poprzednie, na którym się udzielałem (o samotności).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×