Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień dobry


atomówka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Przeglądam forum już od jakiegoś czasu a nieładnie podglądać nie mówiąc nawet: "dzień dobry". Tak więc witam się z Wami i chciałabym się trochę rozgościć.

Kilka słów o sobie: dwubiegunowa atomowa kobieta w wiecznym pędzie. To mogę powiedzieć o sobie sama a Reszta dodaje tez kilka innych łatek, które niekoniecznie mi się podobają. Ale za to bardzo doskwierają mojej duszy.

Jestem na etapie podjęcia decyzji o terapii. Ciągle się zastanawiam ale sama dobrze widzę, że leki nie rozwiązują a jedynie tuszują problem. Chce stawić czoło samej sobie tylko nie wiem czy dam rade. I tak tu zawędrowałam...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam CHAD. Lekarz tak twierdzi, ja po prostu myślałam, że taka jestem. Od lat. Na wizytę do psychiatry byłam już umówiona sto razy a potem pojawiała się górka i poczucie, że przecież jest dobrze.

Do psychiatry trafiłam jak już sama nie wiedziałam kim jestem, po ciągu nie przespanych nocy i w pogoni za myślami których nie sposób dogonić. Po drugiej wizycie diagnoza chad jak dla mnie zdecydowanie przedwczesna.

Może to wygląda jak chad, może to nawet chadem jest. A może to po prostu goniące mnie demony przeszłości, nie dające spać, zamieniające się w lęki tak przerażające że nie mogę funkcjonować. Napędzające spirale euforii która prędzej czy później przemienia się w dół tak głęboki, że nie trudno się wygrzebać. Nie wiem. Sama już nie wiem. Nawet nie wiem czego tutaj szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×