Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


jetodik

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum wyłonił się zadziwiający fenomen, użytkowniczka ego pomimo bardzo krytycznego stosunku do samej siebie i świata zyskuje coraz większe grono fanów i wielbicieli, jak to możliwe? to pytanie wprawia w zakłopotanie nawet najwybitniejszych socjologów cieszących się światowym prestiżem.

Powstał już nowy facebookowy trend, rzesza naśladowców pisze tam, że niczego nie chcą osiągnąć, nie lubi ludzi i własnej płci, jednak daleko im do uzyskania "efektu ego" wręcz przeciwnie ludzie się ich wstydzą i wykasowują ze znajomych...

Rząd powołał specjalną komisję na której czele stanął Macierewicz by wyjaśnić tą tajemniczą zagadkę, a tymczasem przytaczam przykłady obrazujące omawiane zagadnienie:

 

 

 

 

 

 

BluepB - "pozamiatała"

 

Kontrast - "ja jej wierze, jak ktos tu pisal to madra dziewczyna"

 

Kot - "Ego, to jedna z najbardziej kręcących mnie lasek z tego forum. Ten jej charaktarek i światopogląd jarają mnie jak cholera"

 

Hans - "ego ma potencjał "masakrowania" porównywalny do Korwina "

 

Masturbov - "to bardzo wartościowa dziewczyna, jedna z mądrzejszych osób na tym forum"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, myslalam, ze Ego to facet. Muszę zgłebic temat :)

 

 

to Kobieta o stopach tak pięknych i zaczarowanych urokiem wszeświata ,że każdy fetyszysta ,który je tylko zobaczy choć raz wpada w obsesję i liże, liże ,liże , a wylizać nie może .Budzi się w nocy a tu one miętoszą mu twarz , idzie po slepu , a tam na wystawie krzyczą , "chłopie wyliż mnie ". Kiedy zapala telewizor ,,,są nieśmiertelne ( ale pier-dolę , skończyło mi sie metylo o d dwóch dni jebie mnie ostro po łbie ADHD , wybaczcie :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zes sie kapnął???? My tu z Ego od dawna kręcimy. Pamietam naszego pierwszego wirtualla w trojkacie z Masturbowna i Starą doglądającą zza ramienia, to byly czasy. Wspomnienia ostre jak brzytwa, niczym pierwsza parkowo-analna randka z metalową imigrantka po Phenibut'alu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, spytam krótko, Co tu się do cholery wyprawia? Sądziłam, że tylko późnymi nocami robisz eksperymenty farmaceutyczne, a tu się okazuje, że czasem od samego rana...

W dodatku to wcale nie jest tak, jak jetodik opisuje! nie ma żadnego zasadnego powodu do zachwytu życiową pokraką, jaką jestem. Jak kogoś zachwyca to co gdzieś tam wypisuję, to prawdopodobnie sam jest równie pojebany jak ja i albo pora zmienić leki, albo w ogóle zacząć się leczyć. :] Nie jestem żadnym fenomenem, chyba pod tym pojęciem rozumieć kogoś, kto ma kompletnie zjebane, bezsensowne życie, na każdym poziomie, począwszy od życiowych okoliczności, przez zjechane marzenia, zjechaną płeć, ryja, na tandetnej papce neuronalnej w czaszce kończąc. W dodatku na wszystko muszę patrzeć każdego dnia, brać w tym udział, bo taka ze mnie ciota, że nie potrafię użyć sznurka co go trzymam na dnie szuflady i tak do usranego i jednocześnie upragnionego zdechnięcia. Tylko tutaj znowu - takich ludzi jest cała masa na świecie, nawet na tym forum się znajdą, więc o żadnym fenomenie być mowy nie może.

 

Ego nie wysłałaś swojej fotki to napisz chociaż do jakiej znanej osoby jesteś podobna.
Nie wysłałam i nie wyślę. Przyjm po prostu, że mam mordę godną najgorszych myśli jakie chodzą mi głowie każdego dnia... ha! ha! ha!!!

Coś Ty sobie wsadził w avatar? O! to jest akurat całkiem do mnie podobne.:]

 

Egoto chociaż stopki nam pokaż ,żebyśmy mieli podład przed zaśniećiem . Przecież babcia Cię nie rozpozna , ani osobisty trener . ;)
Powiadam Wam - chcecie żeru- idźcie na jakie pastwisko, u mnie go na pewno nie znajdziecie. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, oj ego ego, Ty to jesteś niezły figlarz, napisz chociaż do jakiej znanej osoby jesteś najbardziej podobna, bo to, że wstawisz fotkę to już straciłem nadzieję...

 

dziś jestem trzeźwy jak łza :angel:

Hans nie no ja już nie atakuje ego, uznałem, że nie nadaje się do związków a dwa minusy się na pewno nie przyciągną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona jest niezdobyta niczym Stalingrad. Wiesz jak było w historii, żeby potem o Tobie nie było kawałów w stylu "Gdzie leżą Niemcy? Pod Stalingradem...".

"gdzie lezy jeto? pod ego... (a najlepiej pod jej stopa)"

obawiam sie ze calkiem bylby zadowolony z takiego obrotu sprawy :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×