Skocz do zawartości
Nerwica.com

kochałam geja


Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzyło się Wam kiedyś obdarzyć uczuciem osobę niezainteresowaną Waszą płcią?

Zdarzyło się, że wyśmiał Was ktoś, w kim podkochiwaliście się latami? Jeśli tak, jak daliście sobie radę z odrzuceniem?

Czy to, że wybranek waszego serca woli tę samą płeć powinno wpływać na Wasze poczucie własnej wartości- skoro i tak nie macie u niego szans?

Więcej o mojej historii napisałam na blogu http://pokonaj-depresje.blogspot.com/ , wpadnijcie i przeczytajcie. Miło mi będzie jeśli podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami w tym temacie, jeśli takowe macie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Twojego bloga: Chwilowo liczba wejść na mojego bloga zmalała i zmartwiło mnie to. Zaczęłam się zastanawiać, co może być tego przyczyną i jak zwykle w myślach krytykować samą siebie.

 

ciekawe co nastepnym razem wymyslisz, zeby podbic staty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie intersuje Cię moja strona to na nią nie wchodź. Nie zależy mi na statach, ale zależy żeby ktoś mnie czytał, inaczej pisałabym pamiętnik i chowała pod poduszkę. Z tłumu wchodzących moim blogiem zaintersuje się jedna czy dwie osoby i te są dla mnie cenne. Jesli chodzi o moją pomysłowość to jest ona wielka i jeśli zechcę wstawie sobie na bloga zdjęcie nago ;).

pozdrawiam

Ana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×