Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wszystkim :)


dilajla13

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Zaglądam na to forum już od jakiegoś czasu (bardzo mi to pomogło w niektórych sytuacjach), postanowiłam dzisiaj w końcu się zarejestrować i zacząć się udzielać.

 

Mam 22 lata, pochodzę z małego miasta, studiuję w większym mieście, nie pracuję, chociaż chciałabym. Od około 2 lat męczę się z depresją (chociaż podejrzewam, że to raczej dystymia) - nic mi się nie chce, jest mi ciągle smutno, wszystkim się przejmuję. Do tego jestem nieśmiała, małomówna i wrażliwa, co w połączeniu z perfekcjonizmem prawdopodobnie doprowadziło do stanu w jakim jestem teraz. A teraz wydaje mi się, że jest gorzej niż wcześniej i coraz trudniej jest mi wstać z łóżka, nie wspominając o nauce :( Rok temu próbowałam chodzić na terapię, ale po 3 spotkaniach zrezygnowałam, bo nie potrafiłam zaufać psycholożce, nie lubiłam jej, miałam wrażenie, że mnie nie rozumie. Teraz zaczynam od nowa. Byłam dzisiaj u psychiatry i przepisał mi leki, nie do końca wierzę w to, że jakieś tabletki odmienią mój nastrój, ale już nie mam innego wyjścia, muszę spróbować.

 

Co do zainteresowań to uwielbiam słuchać muzyki, wręcz nie rozstaję się ze słuchawkami, a jeszcze bardziej lubię chodzić na koncerty :) Oprócz tego książki, seriale, ogólnie dużo czytam i lubię wiedzieć co się dzieje na świecie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×